Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
14 Asja

Kõrge niiskusetase autos mõjutab negatiivselt selle tehnilist seisukorda, soodustab korrosiooni tekkimist. Tänu liigsele niiskusele võivad aknad uduseks muutuda, see piirab juhi nähtavust. Lisaks loob protsess soodsad tingimused patogeensete bakterite kasvamiseks ja tekitab sellega autos ebameeldivat lõhna. Spetsiaalsed niiskuskogujad võivad aidata seda probleemi lahendada. Need on kergesti kasutatavad tarvikud, mis võtavad vähe ruumi.

Autode niiskuskogujate tüübid

Tootjate kataloogidest leiate:

  • Riidest kotid silikageeli või bambussöega. Silikageeliga tooted suudavad imada 3 korda rohkem niiskust kui nende enda kaal. Need on kiiresti kuivatatavad. Söest toodete peamiseks eeliseks on asjaolu, et nad annavad osa kogutavast niiskusest tagasi juhul, kui õhuniiskus on liiga madal. Tavaliselt on absorbeerivate graanulitega tarvikud armatuurlaual või istmete all.
  • Autode sigaretisüütajast töötavad seadmed. Need on kompaktsed esemed, mis sobivad mistahes automargi ja mudeliga ning võivad töötada ka parkimise ajal. Mõned seadmed on varustatud taimeriga, et need kindlaks määratud aja jooksul välja lülituksid.

Nõuanded auto niiskuskogujate kasutamiseks

  1. Enamik kangast auto niiskusekogujaid saab taaskasutada. Pärast kuivatamist nende omadused taastuvad. Protsess peaks toimuma rangelt tootja soovitusi järgides: mõnesid tooteid on võimalik kuivatada ainult päikese käes, teisi - mikrolaineahjus, kolmandaid - küttesüsteemi radiaatoril.
  2. Paremate tulemuste saavutamiseks on soovitatav autosse paigutada 2-3  absorbeerivate graanulitega toodet.
  3. Auto elektrisüsteemiga ühilduvad seadmeid tuleks regulaarselt eemaldada, et puhastada nende elemente tolmust ja hallitusest. Nende tööiga on pikem.
  4. Paljud esemed on varustatud indikaatoritega, mis muudavad pärast maksimaalse niiskuse kogumist värvi. See annab märku, et need tuleb kuivada. Mõned seadmed võivad konteineri täitumisel anda helisignaali.

AUTODOC: mugav veebipood

Auto niiskusekogujaid saate soodsalt ja kiiresti osta meie e-poest. Meil on kasutajasõbralikke veebilehe asetus, et leiaksite üles kõik, mida vajate vaid paari minutiga. Lisaks leiate soodsad hinnad, regulaarsed kampaaniad ja tasuta tarne võimaluse. Ostke kasumlike tingimustega - tellige interneti teel AutoDoc'st kohe praegu.

loader Palun oodake...