Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
275 Asja

Olete kunagi olnud olukorras, kus teie mobiilseade lülitub aku tühjenemise tõttu kõige ebasobivamal ajal välja? Sellist olukorda aitavad vältida auto mobiiltelefoni laadijad. Need kompaktsed seadmed võimaldavad teil laadida oma nutitelefoni, tahvelarvutit või mõnda muud seadet otse auto salongis.

Kasutamise põhimõte

Seadmed töötavad sigaretisüütaja pistikupesast, mida toidab aku. Neid saate oma vidinaid laadida nii sõidu ajal kui peatumiste ajal. Nende tarvikutega on mikroskeem, mis muudab auto elektrisüsteemi pinge (12 V) tasemele, mis on vajalik nutitelefonide laadimiseks.

Millised on autode mobiiltelefoni laadijate tüübid?

Seadmed erinevad üksteisest järgmistest omadustest:

  • Disain USB-adapterid ja sisseehitatud kaabli seadmed on esitatud kataloogides. Esimesed võivad olla varustatud eemaldatava kaabli või mitte. Mõned adapterid sisaldavad 2-3 pistikupesa ja võivad laadida korraga mitu seadet.
  • Praegune määr. See võib olla 1, 2 või 3,6 A.
  • Pistiku tüüp Üldiselt on seadmed varustatud mikro-USB-pistikuga, sest see sobib enamike vidinatega. Ka kataloogides leiate USB- ja mini-USB pistikutega seadmeid, mitmete erinevate pistikutega mudeleid ja teatud kaubamärkide nutitelefonidele mõeldud erivarustust.
  • Keha materjal. Reeglina on mobiiltelefoni laadijad valmistatud vastupidavatest polümeermaterjalidest. Alumiiniumsulamit ja roostevabast terasest saab kasutada mõne seadme korpuse komponendi tootmiseks. Veelgi enam, mõnedel toodetel on titaanist kate.
  • Seadmete komplekt. Mõned tooted on varustatud kaabli, vidina hoidiku või muude tarvikutega.
  • Lisafunktsioonid. Paljud tootjad pakuvad seadmeid sisseehitatud voltmeeteriga, amperemetriga, termomeetriga. Samuti võite osta seadmeid, mis võivad auto elektrisüsteemi pinge langusest hädaolukorras hoiatussignaali abil märku anda.

Nõuanded autode mobiiltelefonide laadijate kasutamiseks

  1. Kasutage seadet vastavalt tootja soovitustele vastavalt soovile. Veenduge, et laadija pinge ei ületa vidina aku jaoks määratud väärtust. Kui pinge on liiga kõrge, võivad nii lisatarvikud kui ka nutitelefoni aku ülekuumeneda ja isegi ebaõnnestuda.
  2. Võtke arvesse, et kahe või enama vidina ühendamise korral on laadimisprotsess aeglasem. See on tingitud asjaolust, et elektrivool jaguneb mitmesse väljundisse.
  3. Paigaldage seadmed, et vältida niiskuse sissepääsu. Vältige nende ülekuumenemist.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Registreeruge meie e-poes, et osta auto mobiiltelefoni laadijaid ilma muredeta. Pakkusime kõike mugavatele veebipoodidele: kasutajasõbraliku kasutajaliidese veebisait, mugav mobiilirakendus, üksikasjalikud tootekirjeldused. Meie toodete hinnad räägivad ennast: need on odavad. Peale selle on paljudes auto lisavarustustes kasutusel allahindlused.

loader Palun oodake...