Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
9 Asja

Avariihaamer võib aidata pärast liiklusõnnetust sõidukist lahkuda. Tööriista kasutatakse juhul, kui sõiduki ust ei saa avada. Isik saab purustada blokeeritud ukse akna, ja kasutada tekkinud ava, et selle kaudu autost lahkuda.

Millised auto avariihaamreid on olemas?

  • Salongis säilitatavad esemed. Sageli on need eredavärvilised, see aitab neid hädaolukorras lihtsasti märgata. Mõnikord tulevad need hoidikuga tööriista kinnitamiseks, näiteks juhi ukse kõrvale.
  • Ketiga esemed, mida kaasas kanda. Need on väikese suuruse ja kaaluga. Sageli pakutakse neid ka taskukohase hinnaga.
  • Tavaliselt sisaldab see lisavarustus ka tera turvavöö lõikamiseks. Samuti võib see sisaldada täiendavaid sisseehitatud tarvikuid. Kataloogidest võib leida elektroonilise rehvirõhu manomeetri või taskulambiga purustajaid.

Auto avariihaamrite omadused

  1. Uurige hoolikalt tarviku kasutamissoovitusi. Hoidke toodet nii, et see oleks vajadusel kergesti kättesaadav, näiteks juhiistme küljel või selle all. Soovitatav on varustada autosalong kahe autoklaasi purustajaga. Teine pange ​​kohta tagaistmetel reisijaid silmas pidades.
  2. Seadme kasutamisel tekivad klaasikillud. Vigastuste vältimiseks katke oma pea teise käega, kindlasti kaitsege silmi. Võimaluse korral mässige töökäsi riide sisse.
  3. Lööge küljeakent, liikudes selle keskelt servade poole. Lööge klaasi tööriista terava osaga.   Peale seda kasutage tööriista pea vastastikust poolt.
  4. Ärge proovige tuuleklaasi murda: see on spetsiaalselt loodud nii, et see sellisel moel ei purune isegi siis, kui on mõranenud.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Saate osta auto avariihaamreid, tulekustuteid ja palju muud vajalikku meie e-poest. Samal ajal võivad ostud olla soodsad! Selleks, et teada saada kõigist raha säästmise võimalusest pöörduge meie tehnilise toe spetsialisti poole: nad annavad teile teada, kas hetkel on käimas mõni allahindlus. Tellige AutoDoc`ist autotooteid ja saage osa kõigist internetis kauplemise eelistest.

loader Palun oodake...