Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
50 Asja

Auto ootamatu peatamise korral, mis võib olla põhjustatud auto purunemisest või liiklusõnnetusest, eriti linnast väljaspool, on helkurvesti kasutamine esmavajalik. Need muudavad juhi ja reisijad piiratud nähtavuse korral ja eriti öösel teistele liiklejatele nähtavaks.  Paljudes riikides on selliste tarvikute olemasolu autos seadusega sätestatud. Tooted on soodsad ning neid saab kasutada ka jalgrattasõidu ajal.

Millist tüüpi helkurveste on olemas?

Tootmismaterjali alusel:

  • Valmistatud polüestrist. Nende eredad värvid säilivad kaua aega isegi sagedasel kasutamisel, need ei kulu ka olles pidevalt otsese päikesevalguse käes ega nõua kuivamiseks pikka aega.
  • Nailon. Need tarvikud on kerged ja vastupidavad ning suudavad suurepäraselt taluda mehhaanilisi kahjustusi.

Värvi alusel:

  • kollane;
  • oranž;
  • punane.

Kataloogid sisaldavad ka tarvikuid, mille tagaosas on erinevad hoiatusmärgid. Valiku tegemisel peaksite arvestama tarvikute erinevate suurustega. Tarvikuid saate osta mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele. Näiteks on olemas lastele mõeldud tooted kasutamiseks vanuses 4-7 ja 8-13 aastat.

Kuidas kasutada helkurveste?

  1. Tarvikud tuleb hoida puhtana. Tavaliselt taluvad need hästi masinpesu ilma tsentrifuugimiseta. Tarvikuid ei soovitata triikida. Mõnikord märgivad tootjad ära mitmeks pesuks on toode loodud. Selle eluiga oleneb tingimustes, milles see säilitatakse ja kasutatakse.
  2. Tarvikud peaksid olema koguaeg kättesaadavad, et hädaolukorras oleks võimalik helkurvest kohe selga panna. Sageli on tarvikute säilitamine autos seadusega määratletud.
  3. Auto tarvikud tuleks panna riiete peale. Seda ei pea kasutama mitte ainult juht, vaid ka teised reisijad.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate osta madala hinnaga helkurveste ja paljusid teisi autotarvikuid soodsate hindadega. Veelgi enam, kui teie poolt valitud kaubale kehtib mõni kampaania, saate täiendavat soodusust. Mainimist väärib asjaolu, et saate iste teha mitte ainult AutoDoc`i veebilehel vaid ka mobiilirakenduses. Hakake meie kliendiks juba täna ja tehke kasumlikke oste mugavusega.

loader Palun oodake...