Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
43 Asja

Autoga reisides võivad lemmikloomad polstrit määrida või isegi kahjustada. Kasutades spetsiaalseid lemmikloomadele loodud autode istmekatteid saate seda vältida. Need lihtsustavad salongi puhastamist mustusest ja karvadest.

Lemmikloomade auto istmekatete tüübid

Need tarvikud erinevad tootmismaterjali poolest. Nendeks võivad olla Oxford, polüvinüülkloriid, Cordura ja present. Kataloogides esindatud auto lisavarustus jaguneb järgmiselt:

  • Kattes osa reisija istmest. Selle tarvikuga on võimalik transportida mitte ainult lemmiklooma, vaid ka inimest. Tavaliselt on sellised lisatarvikud üsna soodsad.
  • Reisija istet täielikult kattev. Teie neljajalgne lemmiklooma saab end mugavalt tunda ja polsterdus on kaitstud.
  • Transformatiivne. Saate valida toote, mis katab istme kas täielikult või üks/kaks kolmandiku sellest. Kui toode on osaliselt laiali laotatud jääb üle ka pisut ruumi ühe või kahe reisija jaoks. Sellise aksessuaari ostmine kasvava lemmiklooma jaoks on mõistlik. Puuduseks on üsna kõrge hind.

Tooteid saab kinnitada:

  • Ainult tagaistmetele.
  • Ühelt poolt - tagant, teiselt poolt - esiistmete tagaosale. Need näevad välja nagu võrkkiiged. Soovi korral saate valida välja toote, mis on uste kaitsmiseks varustatud külgseintega.

Nõuanded lemmiklooma auto istmekatete kasutamiseks

  1. Lisavarustust paigaldades hoolitsege selle eest vastavalt tootjapoolsetele juhistele. Reeglina on masinpesu võimalik. Kindlasti tuleb järgida soovitatud pesemisrežiimi.  Kui seda müüakse kaanega komplektina hoidke tarvikut spetsiaalses karbis,
  2. Võtke arvesse, et toode ei kaitse teie lemmiklooma reisi ajal välismõjude eest. Selleks tuleb kasutada turvavööd ja spetsiaalset rihma. Lisaks pakuvad tootjad usaldusväärset lemmikloomade kandevarustust.
  3. Külma aastaajal on enne lisatarviku paigaldamist soovitatav salongi eelnevalt soojendada.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poes esitletakse ainult kõrge kvaliteediga lemmikloomade transporditarvikuid. Siit saate osta lemmikloomadele mõeldud auto istmekatted, kandevarustust ja teisi tooteid kõigest paari klikiga. AutoDoc`i spetsialistid töötlevad teie interneti tellimuse kiiresti ja pakk pannakse teie poole teele. Kui teil on õnnestunud oma ostud sooritada aktiivsete kampaaniate ajal saate veelgi rohkem säästa.

loader Palun oodake...