Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
32 Asja

Teeohutus oleneb tuuleklaasi läbipaistvusest. Plekid selle pinnal tekitavad moondusi, mis halvendavad märkimisväärselt nähtavust. Selle vältimiseks kasutage auto klaasidel puhastusharja. Sellised tooted on soodsa hinnaga ja lihtsalt kasutatavad. Tänu neile on auto alati korralik väljanägemine.

Millist tüüpi autoklaasi puhastustööriistasid on olemas?

Tootjate kataloogid sisaldavad tooteid, millel on erinevad tööosade materjalid. Tarvikud võivad olla:

 • Vahust. Neil on suurepärane imamisvõime tänu pooride olemasolule. Sageli on need vastupidavuse lisamiseks kaetud võrguga.
 • Valmistatud mikrokiust. Need eemaldavad isegi õliplekid. Tavaliselt on need sobilikud mitte ainult puhastamiseks, vaid ka klaasist elementide poleerimiseks. Sageli on nad käsna või kindakujulised. Selliseid tarvikuid on kahte tüüpi:
  • siledad;
  • harjastega.

Kui olete otsustanud osta auto klaasipuhastusvahendeid, pöörake tähelepanu ka käepideme konfiguratsioonile. See võib olla:

 • Ühes tükis. Need on äärmiselt vastupidavad ja soodsad tarvikud. Need ei ole eriti efektiivsed tagumise klaasi puhastamiseks, eriti suurte sõidukite korral.
 • Teleskoop. Kasutades selliseid autotarvikuid saate juurdepääsu isegi raskesti ligipääsetavatele kohtades. Nende konstruktsioon ei ole usaldusväärne.

Samuti võite internetist osta harja, mis on varustatud kaabitsaga. See on kummist või silikoonist valmistatud plaat, mis eemaldab vee efektiivselt ega jäta plekke.

Auto klaasipuhastusharjade omadused

 1. Hinnake akende saasteastet. Kui see on väheke, ärge kasutage keemilisi tooteid.
 2. Toonitud aknaid ei peaks töötlema tugeva autotarvikuga.
 3. Peske tarvikuid regulaarselt jooksva vee all, nii eemaldate liiva ja abrasiivsed osakesed, mis võivad pindasid kahjustada.
 4. Mikrofiibrist valmistatud tarvikute pesemine pesumasinas on keelatud, samuti ei tohi kasutada pleegitajaid ja pehmendajad.  Selliseid tarvikuid ei tohiks kuivatama küttekehade läheduses.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poes on saadaval mitmesuguseid autotarvikud. Teil pole vaja kulutada aega ega teha jõupingutusi vajaminevate toodete leidmiseks erinevatelt veebilehtedelt. Selleks, et ostu veelgi paremaks muuta, on AutoDoc`il regulaarsed kampaaniad, mis võimaldavad raha säästa. Tehke kõige kasumlikumate tingimustega tellimus kohe praegu!

loader Palun oodake...