Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
120 Asja

Pagasiruumi organiseerijad võimaldavad kompaktselt paigutada kõik asjad, mida autos võib vaja minna: tööriistakomplekt, tungraud, töövedelikud, tulekustuti, meditsiiniline komplekt ja muu. Need võimaldavad kiiret juurdepääsu asjadele, kaitsevad neid ka  määrdumise eest.

Millist tüüpi on pagasiruumide organiseerijaid?

Raamiga tüüp:

  • Jäik. Need on valmistatud löögikindlast plastikust või polükarbonaadist, harva - metallist või puidust. Näevad välja nagu mahutid ja koosnevad paljudest kambritest, mis on tavaliselt tootega kaasas. Need pakuvad turvalist kaitset kahjustuste eest.
  • Pehme. Need on valmistatud elastsest veekindlast materjalist, näiteks polüesterist, nahast, vildist või nailonist. Need on kinnitatud tõmblukuga või velcro abil. Need mahutavad rohkem asju, kui jäigad.
  • Pooljäik. Need on sageli valmistatud, kui kokkuvolditavad seadmed, mille väliskülg on valmistatud tekstiilist ja jaoturid - plastikust või polükarbonaadist. Jaoturid võivad olla õmmeldud raami sisse või olla eemaldatavad. Sellised seadmed võtavad kokkuvolditud kujul vähe ruumi.

Internetist tellimisel peaksite pöörama tähelepanu järgmistele parameetritele:

  • Kinnituse tüüp. Pagasiruumi organiseerijaid saab põrandale kinnitada spetsiaalsete velcro kinnitustega. Samuti on olemas mudeleid, mida saab kinnitada istmete tagaküljele või täiendavalt paigaldatavad spetsiaalsed alused.
  • Suurus. Mõned tooted võivad enda alla võtta ainult osa pagasiruumi, teised - kogu katta selle kogu ulatuses.
  • Disain. Seadmed erinevad taskute ja sektsioonide arvu ja parameetrite poolest. Mõnesid mudeleid tarnitakse ilma jaoturiteta. Neid kasutatakse suuremahulise pagasi transportimiseks. Kataloogid sisaldavad ka läbipaistvate akende, õlarihmadega, jne eripäradega tooteid.

Nõuanded pagasiruumi organiseerijate kohta

  1. Kasutage tarvikuid selleks, milleks need on ette nähtud. Kinnitage need vastavalt tootja poolsetele soovitustele.
  2. Asjade organiseerimisel kaaluge, milliseid neist kasutate sagedamini ja paigutage need nii, et neile oleks vaba juurdepääs. Koti põhja võib paigutada asju, mida vajatakse harva.
  3. Ärge jätke konteineritesse ebavajalikke asju. Selliste esemete eemaldamine aitab teil ruumi tõhusamalt kasutada.
  4. Puhastage auto varustust korrapäraselt vastavalt tootja juhistele. Enamikke neist saab pesta nuustiku- ja seebilahusega. Mõnesid tekstiilist valmistatud mudelid saab pesta ka pesumasinas.

AutoDoc: mugavad internetist ostmine

Registreeruge AutoDoc'i e-poes, et osta tuntud brändide pagasiruumide organiseerijaid. Siit leiate laia valiku erinevaid taskukohaste hindadega tooteid. Pealegi pakume tihti kampaaniaid ja võimalust tasuta tarne saamiseks. Tehke online tellimus veebilehe või mobiilirakenduse abil ja saate osta kasuliku autovarustuse väga soodsalt.

loader Palun oodake...