Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
86 Asja

Bensiinikanistrid on konteinerid, mis on spetsiaalselt loodud kütuse ladustamiseks ja transportimiseks. Neil on tugevduselemendid ning need on varustatud mugavate käepidemega kandmiseks ning korgi tihedaks sulgemiseks ennetades lekkeid. Sellised lisatarvikud on reisil kütuse varustamiseks asendamatud.

Millised on bensiinikanistrite tüübid?

Materjali alusel:

 • Terasest. Neil on hea vastupidavuse ja pika kasutuseaga ning ei reageeri kütusega. Vale kasutamise korral võivad need korrosioonikahjustusi saada.
 • Alumiiniumist. Need ei ole aldis Vee ja õhuga kokkupuutel tugevale oksüdeerumisele. Veelgi enam, need on kerge kaaluga, kuid pole löögikindlad.
 • Plastikust. Need on üsna soodsad, väikse kaaluga, ei reageeri kütuse ja veega ning suudavad taluda teravaid temperatuurimuutusi. Nende tootmisel kasutatakse staatikavaba plastikut. Nende puuduseks on lühike kasutusaeg.

Kuju alusel:

 • Vertikaalsed. Need on palju kompaktsemad, kuid nende kitsas põhi ja märkimisväärne kõrgus muudavad need üsna ebastabiilseks. Seepärast tuleb need transportimisel kinnitada.
 • Horisontaalsed. Need on stabiilsed laia põhjaga tarvikud. Need ei vaja need kinnitamist, küll aga rohkem ruumi kui vertikaalsed.
 • Kataloogides on saadaval erineva mahutavusega kanistrid - enamasti on need 5, 10 ja 20 liitrised. Mida suurema mahuga on konteiner, seda paksemad on selle seinad. Peale selle oleneb mahust ka käepidemete arv. Näiteks on 20-liitrised kanistrid üldjuhul varustatud 3 käepidemega, et neid saaks kanda 2 inimest.

Bensiinikanistrite kasutusvõimalused

 1. Kasutage kanistrit vastavalt tootja soovitustele. Võtke arvesse, et paljusid konteinereid saab kütuse transportimiseks kasutada vaid piiratud aja jooksul.
 2. Aeg-ajalt tuleb bensiinikanistreid inspekteerida mõrade, abrasiivsuse ja muude defektide suhtes.
 3. Veenduge, et äärmiselt tuleohtliku vedelikuga konteiner oleks alati tihedalt suletud.
 4. Kui kavatsete kütust säilitada pikemat aega, ärge täitke seda enam kui 95% ulatuses kanistrist. Ärge jätke konteinerit ka pooltühjaks, sest oksüdatsiooniprotsessid võivad mõjutada kütuse omadusi.
 5. Konteinerid tuleks hoida selleks spetsiaalsetes kohtades näiteks garaažis. On oluline, et ruumi temperatuur poleks liiga kõrge. Tühja paaki tuleks säilitada pooleldi pingutatud korgiga, et sisse ei koguneks kütuseaurusid.

AutoDoc: mugav internetist

Soovite osta kvaliteetseid autotarvikuid taskukohaste hindadega? Hakake AutoDoc'i e-poe kliendiks. Me hoiame oma hinnad võimalikult soodsana ning korraldame sageli mitmesuguseid kampaaniaid ning pakume tasuta tarne võimalusi. Tellige meie e-poest bensiinikanistreid, tungraudasid, labidaid ja muud kasulikku varustust soodsa hinnaga.

loader Palun oodake...