Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
62 Asja

Enamik lemmikloomadest liiguvad salongis sihitult ringi segades juhti sõidu ajal. Lemmiklooma kandekotid aitavad selle probleemi lahendada. Need piiravad lemmikloomade liikumist, kuid samal ajal suudab lemmikloom endale autos mugav asendi leida.Tänu sellele on lemmikloom kaitstud mõjude eest ja auto polsterdus - määrdumise ja kriimustuste eest.

Lemmiklooma kandekottide tüübid

Tootja kataloogid esitlevad tooteid, mis erinevad konstruktsiooni- ja tootmismaterjali poolest. Kõige populaarsemad on:

  • Pehmete külgedega lemmiklooma kandekotid ja seljakotid. Tavaliselt on sellistel toodetel raam, mis on kaetud vastupidava ning hingava kangaga ja paremaks vaateks võrgust akendega. Need tarvikuid on kinnitavad turvavöö abil istmele ja pärast reisi tänu käepideme olemasolule kergesti kantavad. Need on ettenähtud väikeste lemmikloomade transportimiseks.
  • Plastikust kennelid. Neid saab paigutada nii salongi kui pagasiruumi. Tooted on kergesti puhastatavad, sageli varustatud eemaldatava veekausiga. Mõnel on rattad ja pikk käepide.
  • Metallpuurid. Need pakuvad täiuslikku õhuringlust. Paljud sobivad isegi suurte koerte transportimiseks, sest neil on lai uks. Plastikust tooted on soodsamad, metallist tooted on vastupidavamad.

Nõuanded lemmiklooma kandekottide kasutamiseks

  1. Kasutage oma lemmiklooma suurusele vastavat tarvikut. Tootjad on tavaliselt soovituslikud kaaluparameetrid täpsustanud.
  2. Ärge katke õhuavasid kinni.
  3. Transportimise ajal tuleb seade kindlalt fikseerida. Selleks kasutatakse tavaliselt turvavöid ja kandeseadme kinnitusi.
  4. Pika reisi ajal tehke peatusi, et oma lemmikloomaga jalutada ja teda joota. Ventileerige oma auto.
  5. Puhastage tarvikud järgides tootjapoolset juhendit. Reeglina saab eemaldatavaid tekstiilkatteid masinas pesta. Plastikust ja metallist tooteid tuleb puhastada märja käsnaga.

AUTODOC: mugav e-pood

Meie e-poest saate tellida lemmikloomade kandekotte  ja teisi taskukohaste hindadega tooteid. Tänu erinevatele kampaaniatele on teil võimalus rohkem säästa. Nende kohta saate infot  pöördudes AutoDoc`i spetsialistide poole veebivestluse või telefoni teel. Registreeruge veebilehel või installige mobiilirakendus, et olla alati kursis soodsate pakkumistega.

loader Palun oodake...