Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
54 Asja

Autode armatuurlauale pandud väikesed esemed võivad suurtel kiirustel ja pööramisel kukkuda. Seda aitavad vältida libisemisvastased padjad. Isegi hapraid ja kalleid asju saab nende peale panna ilma muretsemata, näiteks DVR-i või nutitelefoni. Sellisel juhul ei pea te ladustama sagedasti kasutatavaid aksessuaare kindalaekasse - kõik vajalik on alati käepärast.

Libisemisvastaste patjade tüübid

Tellides e-poest pöörake tähelepanu asjaolule, et tooted erinevad järgmiste omaduste poolest:

 • Tootmismaterjal. See võib olla akrüül, silikoon, polüvinüülkloriid. Nendest materjalidest valmistatud tooted jäävad hästi kinni ning ja ei vaja erilist hoolt.
 • Kuju, Tavaliselt on see paigaldamise suhtes kõige turvalisem – saadaval on ümarad ja nelinurksed matid. Samas ajal võivad ebatavaliste kujuga tarvikud saada osaks sisekujundusest.
 • Suurus. Väikesed tooted võtavad minimaalselt koha; need tavaliselt sobivad ainult ühele väikesele objektile, näiteks klaasidele. Suured tarvikud hoiavad korraga vähe esemeid, näiteks pliiatsit, krediitkaarte, märkmiku.
 • Disain. Tarvikud võivad olla ühevärvilised või mitmevärvilised. Sageli trükitakse neile pilte, näiteks autode logo või superkangelase pilti.

Autotööstuse tarvikute kataloogid hõlmavad ka tooteid, mis on varustatud:

 • usaldusväärsemaks objektide hoidmiseks külgedega;
 • nutitelefoni toega;
 • sisseehitatud laadimisseadmega.

Internetis tellimisel palub arvestades sellega, et kõik tooteid ei sobi kinnitamiseks nurga all olevasse asendisse. Mõned neist saab paigaldada ainult horisontaalsele pinnale. Lisaks on saadaval mitte ainult üksikud tooted, vaid ka komplektid, mis sisaldavad mitmeid lisatarvikuid.

Nõuanded libisemisvastase patjade kasutamiseks

 1. Ärge paigaldage aksessuaare sinna, kuhu on paigaldatud turvapadjad. Kinnitage see nii, et see ei takistaks teie sõiduki käitlemist.
 2. Püüdke libisemisvastast patja mitte asetada puidust elementidele: mõnikord on selliselt pindadelt liimijääkide eemaldamine väga keeruline.
 3. Enne toote paigaldamist esipaneelile veenduge, et see oleks puhas ja kuiv. Ärge kasutage liimi.
 4. Võtke arvesse, et enamasti piisab mustuse eemaldamiseks lihtsalt sellest, kui panete tarviku sooja vette ja kuivatate selle. Puhastage seda seebilahusega, kui see kleepub pinnale halvemini. Ärge kunagi kasutage agressiivseid keemilisi aineid.
 5. Vältige pidevat kokkupuudet otsese päikesekiirgusega.

AUTODOC: mugav internetist otsmine

Meie veebilehelt saate libisemisvastaseid patju ja teisi autotarvikuid soodsalt ja kiiresti. Taskukohased hinnad, sagedased kampaaniad ja võimalus tasuta kohaletoimetamiseks aitavad teil raha säästa. AutoDoc`i spetsialistid töötlevad teie tellimust kiiresti - pakk saadetakse teile võimalikult lühikese ajaga. Tehke täna kasumlik ost juba täna, et saada see kätte nii kiiresti kui võimalik!

loader Palun oodake...