Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
193 Asja

Tuuleklaasikatted kaitsevad teie autoakent koguneva lume ja külmumise eest talvel ning kuumade päikesekiirte ja tolmu eest suvel. Erinevalt suurtest autokatetest on sellised tarvikud väikesed ja neid saab paigaldada kõigest paari sekundiga. Need sobivad igapäevaseks kasutamiseks.

Tuuleklaasikatete tüübid

Tootjad pakuvad erineva kõrgusest ja pikkusega tooteid. Näiteks kompaktsete autode omanikud ostavad tavaliselt tarvikuid, mille parameetrid on vastavalt 60 ja 130 cm. Saadaval on ka universaaltarvikuid, mis sobivad enamikele sõiduautodele. Esimese kõrgus jääb vahemikku 70 kuni 80 cm, ligikaudne pikkus on 150 cm. Suurte sõidukite nagu väikebusside  saate internetist tellida tarvikuid, mis on saadaval suuremate mõõtmetega. Reeglina on nende kõrgus üle 100 cm ja pikkus 165 cm.

Tuuleklaasikatete tootmisel kasutatakse vastupidavaid, vett-tõrjuvaid materjale, mis on  temperatuuri vahetumise suhtes vastupidavad. Tavaliselt on sellised materjalid:

 • polüpropüleen,
 • dakron;
 • terüleen;
 • puuvill koos alumiiniumfooliumiga.

Teie auto tuulekaasi korrektseks fikseerimiseks on võimalik tarvikuid varustada järgmiste kinnitustega:

 • magnetid;
 • elastsed teibid, mis on paigaldatud küljepeeglitele;
 • kinnitustega ribad, mis on fikseeritud velgedele;
 • Velcro kinnitused;
 • iminapad;
 • laiendatud kangast ääred, mis on ustega kinnitatud, jne.

Mõned tarvikud on varustatud täiendavate kinnitustega. Näiteks pikkadel kangast äärtel on  paelad, mida saab autist seest poolt kinni siduda. See aitab katet paigal hoida isegi kõige tugevamate tuulte puhul.

Kataloogid sisaldavad tooteid, mis võivad kaitsta ka küljeaknaid. Sellised mudelid võivad olla varustatud spetsiaalsete taskutega küljepeeglite jaoks.

Kuidas kasutada esiklaasi katteid?

 1. Kate tuleb paigaldada klaasipuhasti hoovade alla ja fikseerida standard kinnitusvahenditega vastavalt tootjapoolsetele soovitustele.
 2. Kuidas tarvikute eest hoolt kanda oleneb nende tootmismaterjalist. Mõned tarvikud saate lihtsalt niiske käsna ja puhastusainega üle pühkida. Paljud tarvikuid on võimalik masinaga madalal temperatuuril puhtaks pesta: näiteks need, mis on terüleenist valmistatud - temperatuuril +30 ° C.
 3. Tarvikuid tuleb hoida kuivas, puhtas kohas. Kui komplekti osana tuleb ka ümbris siis kasutage seda alati. Nii ei pikenda te mitte ainult toote eluiga, vaid säästate ka rohkem ruumi.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Hakake AUTODOC`i e-poe kliendiks ja nautige muretut ostmist - ostke tuuleklaasikatteid mugavalt! Leiate kõik, mida vajate tänu meie kasutajasõbralikule veebilehele. Oleme loonud ka mugava mobiilirakenduse. Seda kasutades ei saa te mitte ainult tooteid sirvida, vaid ka rohkem infot hindade ja käimasolevate kampaaniate kohta, tellimusi saate teha kõikjal ja mistahes ajal. Registreerige end AUTODOC`s kohe praegu ja ostke kõrge kvaliteediga autotarvikuid kohe praegu - meiega on see mugav ja kuluefektiivne.

loader Palun oodake...