Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
13 Asja

Pimealapeeglid suurendavad oluliselt vaatlusnurka ja võimaldavad erinevalt tavaoptikast  hoida silma pimedatel kohtadel. Sellised lisatarvikud suurendavad turvalisuse taset ja aitavad teostada paljusid manöövreid.

Pimealapeeglite tüübid

Tootjate kataloogid sisaldavad erinevaid vorme:

  • ümmargune;
  • poolring;
  • ovaalne;
  • ruut, jne.

Kinnitamiseks kasutatava kinnituse tüübi alusel:

  • Paigaldatakse iminapa või kahepoolse teibiga. Need on paigaldatud otse standard auto peeglile. Selliste tarvikute peamiseks eeliseks on madal hind.
  • Kinnitatud klambrite või muude kinnitusdetailides. Need on paigaldatud standardpeegli üles või alla selle. Sageli saab selliseid tooteid kohandada vastavalt auto tehnoloogilistele omadustele, juhi pikkusele, jne.

Internetist saate osta ka raamiga ja raamita tarvikuid. Paljud tootjad pakuvad kahest tarvikust koosnevat komplekti: üks igale küljele. Enamik tooteid on universaalsed ja neid saab paigaldada mitte ainult sõiduautodele, vaid ka jalgratastele.

Pimealapeeglite kasutamisnõuanded

  1. Enne tarvikute paigaldamist iminapa või kleeplindiga, valmistage standardoptika peegelduspind ette: veenduge, et see oleks puhas, kuiv ja eemaldage selle pinnalt spetsiaalse ainega rasvaine. Mõned tootjad soovitavad paar tundi pärast paigaldust  autopesulat pigem mitte külastada.
  2. Soovitatav on tarvikud paigaldada ülemisse, kaugemasse nurka: see suurendab vaatenurka.
  3. Paigaldamise järel veenduge, et lisavarustus oleks korralikult kinnitatud ega takistaks peamise peegli positsiooni.
  4. Nende puhastamiseks kasutage ilma abrasiivsete komponentideta peegli puhastusvahendeid.  

AutoDoc: mugav internetist ostmine

AutoDoc'i e-poest saate osta pimealapeegleid ja teisi vajaminevaid lisaseadmeid kõigest paari klikiga. Leiate eest kasutajasõbraliku veebisaidi, lihtsa tellimisvormi, mugava mobiilirakenduse, regulaarsed kampaaniad, kvalifitseeritud klienditoe, soodsa tarne, jne. jms. Hakake meie kliendiks kohe praegu ja veendute ise, et ostmine võib olla mugav ja kasulik!

loader Palun oodake...