Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
44 Asja

Rehvi remondikomplekt on kõik, mida on vaja nende elementide kiireks parandamiseks ilma, et peaksite  rehvi veljelt maha võtma. Selliseid tarvikuid kasutatakse läbitorgatud kohtade kiireks eemaldamiseks, nii saaksite niipea, kui võimalik autoteenindusse suunduda.  Need lisatarvikud on kergesti kasutatavad ja võtavad auto salongis või pagasiruumis vähe ruumi.

Milliseid on rehvi remondikomplekte on saadaval?

Tootjad pakuvad oma kataloogides erinevate rehvide remondikomplekte:

  • Õhukummiga rehvide jaoks. Nende hulka kuuluvad tavaliselt erineva suurusega ümmargused või ovaalsed mitmekihilised paigad ja külmtöötlusega liim. Selliste komplektidega saab õhukummi õhutiheduse taastada paari minutiga
  • Õhukummita rehvide jaoks. Reeglina sisaldavad need parandusribasid, tõukuri tööriista, raspelit augu puhastamiseks ja külmtöötlus liimi. Lisavarustusena võidakse rehvi paranduskomplektis pakkuda ka nuga, kaabitsat pinna ettevalmistamiseks, rasvaeemaldajat ja säilituskotti.

Õhukummita rehvide remondikomplektid on jagatud kolmeks peamiseks tüübiks:

  • Nailonkiududega pistikud, mida on töödeldud butüülkummiga. Sellised rehvi remondikomplektid on soodsa hinnaga, kuid aitavad parandada kahjustused vaid lühiajaliselt.
  • Liimkattega kummitihendid. Need on usaldusväärsed autotarvikud, mis pakuvad tihedat kinnitumist. Mõnesid neist saab tugevdada kiududega. Kummist parandusüksuste seas on spetsiaalsed ankrukujulised mudelis, mis võimaldavad turvise tihendamist.
  • Nailonpaelad kummipadjakestega. Need on vastupidavad seadmed, mis maksavad rohkem, kui kummist, kuid on tõhusamad.

Kasutuspõhimõte

Komplekti paigad taastavad läbistatud rataste õhutihedust, sest need sobivad tihedalt pinnaga kokku.Pistikribaga tooted töötavad sarnaselt pudeli korgiga. Pistikriba töödeldakse liimiga ja sisestatakse seejärel spetsiaalse tööriistaga läbistatud kohta, mida oli eelnevalt raspeltööriistaga laiendatud. Element jäetakse täiesti auku nii, et see katab selle täielikult.

Rehvi remondikomplekti kasutamisomadused

  1. Enne remondiga alustamist puhastage kahjustatud koht mustusest ja rasvast spetsiaalse ainega. Peaksite august eemaldama ka võõrkehad. Selle jaoks võite kasutada tange.
  2. Enne remonti peaksite veenduma, et rehvi rõhk ei ületa 0,5 atmosfääri.
  3. Enamik parandusribad on valmistatud kuni 5 mm läbimõõduga aukude eemaldamiseks. Suuremaid auke on võimalik eemaldada paikadega. Selle jaoks peab see kahjustatud ala täielikult katma ning selle ääred ei tohi olla kaugemal kui 15 mm augu äärepunktidest.
  4. Neid tarvikuid tuleks kasutada vaid kahjustatud rehvi turvise parandamiseks. Külgseina defekte saab eemaldada ainult rehvi töökojas.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Hakake AutoDoc`i kliendiks, et saaksite soodsalt  ja kiiresti osta rehvi remondikomplekte. Teile on kasutamiseks kasutajasõbraliku struktuuriga veebileht ja mugav mobiilirakendus, mis võimaldab internetist hõlpsasti ja kiiresti osta. Hoiame oma hinnad võimalikult soodsana ja viime sageli läbi erinevaid kampaaniaid. Tehke tellimus meie e-poest kohe praegu ja nautige mugavat ostmist.

loader Palun oodake...