Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
347 Asja

Tuulesuunajaid on vaja akende sõidu ajal ebamugavustundeta langetamiseks, et tuul ei puhuks salongi. Õhuvoolu suunamiseks on need paigaldatud ukse raamide kohal. Samuti vähendavad nad vihma ajal avatud akende kaudu kabiini sattuva vee hulka.

Millised on tuulesuunajate tüübid?

Enamasti müüakse elemente komplektides 4 või 2 ühikut. Tootjad kasutavad tootmiseks erinevaid materjale:

  • Metall. Sellised konstruktsioonid teenivad kaua. Neil on sageli kroomitud kate, mis on suurepärane.
  • Plastid, eriti akrüülklaasid. Sellised tarvikud on vastupidavad, elastsed ja kerged, nad taluvad ultraviolettkiirguse ja madalate temperatuuride mõju hästi. Mõned mudelid on kaunistatud kroomitud liistudega.

Tellides toote e-poest, pöörake tähelepanu tarvikute kinnitusmeetodile. Nad võivad olla:

  • Sisend tüüpi. Need on paigaldatud klaasi- ja kummitihenduseni, tavaliselt metallist kinnitusdetailide abil. Sellise variandi peamine eelis on paigalduslihtsus. Mõned aksessuaarid võivad aknaraami elementide kiiret kulumist välja tõsta.
  • Lisatav Need on kinnitatud kleepuva elemendi abil. Need ei takista akende rajajatel töötamist. Nad võivad olla pikad, kui kinnitus on kõrge kvaliteediga.

Tuulesuunajate omadused

  1. Seadke seadmed pärast ostmist autole. Veenduge, et nad ei hõlmaks tahavaatepeeglit ega halvenda nähtavust.
  2. Kui valisite kinnitatavate tarvikuid, siis valmistage need paigalduskohad ette: puhastage need ja eemaldage need õli. Soovitatav on kasutada alkoholiga puhastatavaid puhastusvahendeid.
  3. Järgige tootja juhiseid. Eelkõige võtke arvesse soovitusi keskkonna temperatuuride kohta, mille juures elemente peaks paigaldama.
  4. Kontrollige, kas tuulekaitse on kindlalt fikseeritud. Sõidu ajal võivad need lahti keerata. See on ohtlik nii teie sõiduki kui ka teiste liiklejate jaoks.
  5. Korrapäraselt pühkige tarvikud niiske lapiga. Tavaliselt ei suuda nad kõrgsurvepesuritega pesemist hästi puhastada, kuid ainult siis, kui need paigaldatakse tootja soovituste kohaselt.
  6. Ärge kasutage sõidukit mõne tunni jooksul pärast liimitud elementide paigaldamist. Lisaks sellele ei soovitata seda pesta 72 tundi pärast paigaldamist.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Kas soovite osta tuulesuunajat kiirelt ja odavalt? AutoDoc kataloogi mugav struktuuri tõttu saate hõlpsasti leida sobivaid tooteid ja valida optimaalne variant. Madalad hinnad on kehtestatud paljude mudelite jaoks. Täiendavad võimalused säästa raha on saadaval tänu kampaaniatele, mida meie veebipoodis regulaarselt pakutakse. Kiiresti ostke tooteid, mis teile meeldivad kasumlikel tingimustel!

loader Palun oodake...