Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
61 Asja

Kui soovite oma auto sisustuselemente päikese kiirguse eest kaitsta, siis peaksite ostma auto aknakatted. Paljud mudelid aitavad ennetada ka putukate ja tolmu sissetungimist sõidukisse. Veelgi enam, need varjutavad salongi, muutes selle hubasemaks.

Millised tüüpi auto aknakatteid on olemas?  

  • Liuglevad tekstiiltooted. Need on valmistatud näiteks polüestrist, need on kardinad, mille kinnitamiseks kasutatakse aknaava metallist või plastist juhikuid. Kangast on võimalik akna alla laskmiseks või läbi avatud akna millegi edastamiseks kergesti kõrvale juhtida. Need tagavad varjutuse ainult siis, kui kardin on ette tõmmatud. Saadaval on erinevad värvid,seega leiate oma autole oma salongiga hästi sobiva aksessuaari lihtsasti. Lisaks on saadaval lisatarvikuid, mille välimisele ja sisemisele küljele, mis on valmistatud kahes erinevas värvitoonis.
  • Rullikuga tarvikud. Reeglina rullitakse need nupuvajutisega üles kokku. Neid müüakse sageli soodsa hinnaga. Need on paigaldatakse otse klaasile või selle kohale kasutades iminappasid või isekeermestavaid kruvisid.
  • Päikesekaitsekatted. Need on valmistatud näiteks nailonist või polüvinüülkloriidist. Need on universaalsed ja kergesti paigaldatavad tarvikud. Nende aknake kinnitamiseks kasutatakse kleepuvaid elemente või iminappasid. Selliste tarvikute hind on üsna madal. Tavaliselt on need aknast väiksemad, sellepärast ei paku need piisavalt varju.
  • Karkassiga mudelid. Spetsiaalne metallraam on kaetud spetsiaalse tiheda kangaga, mis ennetab putukate sisenemist salongi. Selle paigaldamiseks kasutatakse konkse või magnet kinnitusi. Sellised tarvikud sobivad tavaliselt enamikele autodele ja neid on lihtne paigaldada. Mõnedel juhtudel võivad aknad hakata higistama. Lisaks pole need tooteid just madala hinnaga.

Auto aknakatete kasutamise iseärasused

  1. Järgige paigaldamisel juhendit ja kasutage tootega kaasa olevaid kinnitusvahendeid.
  2. Puhastage tarvikud vastavalt tootjapoolsetele soovitustele. Reeglina tuleks polüvinüülkloriidist valmistatud tooteid regulaarselt niiske lapiga pühkida. Pesemine või keemiline puhastus on soovitatavad tekstiilis aksessuaaridele.Tekstiili tarviku jaoks on soovitatav pesu või keemiline puhastus.
  3. Püüdke karkassiga tooteid mitte liiga sageli eemaldada, et nad ei kaotaks oma kuju.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poes on esindatud lai valik erinevaid autotarvikuid, sealhulgas auto küljeakna katteid, istmekatteid, salongimatte, roolikatted, jne. Kui jäite meie kataloogist toote valimisega hätta, palun pöörduge tugiteenuse spetsialistide poole. Nad annavad teile hea meelega vajalikku informatsiooni ja aitavad ostmist. Kui vajalikele mudelitele on saadaval kampaaniaid, siis ootavad teid allahindlused.Tehke interneti ostud AutoDoc'ist, sest see on mugav ja kasumlik.

loader Palun oodake...