• SHOP
  • CLUB
Proovige preemiumkontot
0
Minu Garaaž
Lisa sõiduk
0
toodet #29-7991
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid
See võimaldab teil osta toote, mis sobib teie sõidukile
KAS TE EI LEIA OMA AUTOT KATALOOGIST?

LPR | Piduriklotsid 05P802 koos kruvidega

Toote number: 05P802 EAN: 8032532085370
Arvustused - 24
Kirjeldus
  • Hulgaühik: Telje komplekt
  • Pidurisüsteem: BOSCH
  • Jämedus / Tugevus (mm): 18,8
  • Kõrgus (mm): 52
  • Laius (mm): 137
  • Piirangutega toode / piirangu info 2: koos kruvidega
  • tootekoodile: 05P802
  • Kirje number: 05P802
  • Meie hind: 13,89 €
  • Tootja: LPR
  • EAN number: 8032532085370
  • Ehitusaasta alates: Need omadused varieeruvad olenevalt auto mudelist
  • Riik: Uus
Müüginumbrid: LPR 05P802, LPR 23599, LPR 23954, LPR 5SP802
Laos
13,89 €

Hind sisaldab 22% KM

v.a saatmiskulud

Soovinimekirja lisama
Autodoc Plus — LPR 05P802
Saa rohkem teada
LPR 1610489680 Piduriklotsid

Täielikult samaväärsed tooted

QUINTON HAZELL BP1381 Piduriklotsid odav e pood
Toote info
  • Hulgaühik: Telje komplekt
  • Kulumishoiatus kontakt: ilma kulumihoiatuseta
  • Jämedus / Tugevus (mm): 17,7
  • Kõrgus (mm): 51,6
  • Laius (mm): 137
  • lisaks vajaminevaid tooteid vaata Lisadenimekirjast
  • Kirje number: BP1381
  • Meie hind: 17,48 €
  • Tootja: QUINTON HAZELL
  • EAN number: 5016593824232
  • Riik: Uus
Detailid
QUINTON HAZELL 23599 Piduriklotsid ilma kulumihoiatuseta
Toote number: BP1381
17,48 €
Hind sisaldab 22% KM, v.a saatmiskulud
LPR 05P789 Piduriklotsid odav e pood
Toote info
  • Hulgaühik: Telje komplekt
  • Pidurisüsteem: BOSCH
  • Jämedus / Tugevus (mm): 18,8
  • Kõrgus (mm): 52
  • Laius (mm): 137
  • Piirangutega toode / piirangu info 2: koos kruvidega
  • Kirje number: 05P789
  • Meie hind: 17,66 €
  • Tootja: LPR
  • EAN number: 8032532085608
  • Riik: Uus
Detailid
LPR 05P789 Piduriklotsid koos kruvidega
Toote number: 05P789
17,66 €
Hind sisaldab 22% KM, v.a saatmiskulud
ABE C1C000ABE Piduriklotsid odav e pood
Toote info
  • Hulgaühik: Telje komplekt
  • Installatsiooni pool: Esisild
  • Kulumishoiatus kontakt: mitte kulumishoiatusnäidiku jaoks ettevalmistatud
  • Pidurisüsteem: BOSCH
  • Jämedus / Tugevus (mm): 18,8
  • Kõrgus (mm): 51
  • Laius (mm): 137
  • WVA-number: 23954
  • Tootja piirang: BOSCH
  • Kirje number: C1C000ABE
  • Meie hind: 17,82 €
  • Tootja: ABE
  • EAN number: 5900427187658
  • Riik: Uus
Detailid
ABE C1C000ABE Piduriklotsid Esisild, mitte kulumishoiatusnäidiku jaoks ettevalmistatud
Toote number: C1C000ABE
17,82 €
Hind sisaldab 22% KM, v.a saatmiskulud
BLUE PRINT ADP154202 Piduriklotsid odav e pood
Toote info
  • Hulgaühik: Telje komplekt
  • Installatsiooni pool: Esisild
  • Kulumishoiatus kontakt: ilma kulumihoiatuseta
  • Pikkus (mm): 137
  • Laius (mm): 51
  • Jämedus / Tugevus 1 (mm): 18
  • Kontrolltähistus: ECE R90 Approved
  • Kaal (kg): 1,1
  • Piirangutega toode / piirangu info 2: koos kinnitusmaterjaliga
  • Kirje number: ADP154202
  • Meie hind: 18,10 €
  • Tootja: BLUE PRINT
  • EAN number: 5050063029772
  • Riik: Uus
Detailid
BLUE PRINT 23599 Piduriklotsid Esisild, ilma kulumihoiatuseta, koos kinnitusmaterjaliga
Toote number: ADP154202
18,10 €
Hind sisaldab 22% KM, v.a saatmiskulud
FEBI BILSTEIN 16432 Piduriklotsid odav e pood
Toote info
  • Hulgaühik: Telje komplekt
  • Installatsiooni pool: Esisild
  • Kulumishoiatus kontakt: ilma kulumihoiatuseta
  • Pikkus (mm): 137
  • Laius (mm): 51
  • Jämedus / Tugevus 1 (mm): 17,8
  • Kontrolltähistus: ECE R90 Approved
  • Kaal (kg): 1,1
  • Piirangutega toode / piirangu info 2: koos kinnitusmaterjaliga
  • Kirje number: 16432
  • Meie hind: 18,47 €
  • Tootja: FEBI BILSTEIN
  • EAN number: 4027816164326
  • Riik: Uus
Detailid
FEBI BILSTEIN 23599 Piduriklotsid Esisild, ilma kulumihoiatuseta, koos kinnitusmaterjaliga
Toote number: 16432
18,47 €
Hind sisaldab 22% KM, v.a saatmiskulud
VAICO V22-0083 Piduriklotsid odav e pood
Toote info
  • Hulgaühik: Telje komplekt
  • piirangu info: Q+, original equipment manufacturer quality
  • Installatsiooni pool: Esisild
  • Kulumishoiatus kontakt: ilma kulumihoiatuseta, mitte kulumishoiatusnäidiku jaoks ettevalmistatud
  • Pidurisüsteem: BOSCH
  • Jämedus / Tugevus (mm): 19
  • Kõrgus (mm): 52
  • Laius (mm): 136,8
  • Kaal (kg): 1,493
  • Piirangutega toode / piirangu info 2: koos pidurisadula kruvidega
  • pakendi laius [cm]: 9
  • pakendi kõrgus [cm]: 9
  • Pakendamissügavus [cm]: 16
  • Kirje number: V22-0083
  • Meie hind: 18,87 €
  • Tootja: VAICO
  • EAN number: 4046001387456
  • Riik: Uus
Detailid
VAICO WVA 22954 Piduriklotsid Q+, original equipment manufacturer quality, Esisild, ilma kulumihoiatuseta, mitte kulumishoiatusnäidiku jaoks ettevalmistatud, koos pidurisadula kruvidega
Toote number: V22-0083
18,87 €
Hind sisaldab 22% KM, v.a saatmiskulud
Autodoc online töötuba Tee-Seda-Ise autoparandus
How to change front brake pads / front brake pad set on PEUGEOT 208 1 (CA_,CC_) [TUTORIAL AUTODOC]
How to change rear brake pads on PEUGEOT 207 [TUTORIAL AUTODOC]
How to change rear brake pads / rear brake pad set on PEUGEOT 206 1 (2D) [TUTORIAL AUTODOC]
How to change front brake pads on PEUGEOT 207 [TUTORIAL AUTODOC]
How to change front brake pads / front brake pad set on CITROEN C3 1 (FC, FN) [TUTORIAL AUTODOC]
How to change front brake pads on CITROEN XSARA PICASSO (N68) [TUTORIAL AUTODOC]
How to change front brake pads / front brake pad set on PEUGEOT 206 1 (2D) [TUTORIAL AUTODOC]
How to change front brake pads on CITROËN BERLINGO M [TUTORIAL AUTODOC]

Piduriklotsid Õpetus/Samm-sammuline juhend parandus ja vahetus

Piduriklotsid LPR 05P802 : Klientide arvustused ja hinnang

Kas te olete kunagi ostnud AUTODOCist toote LPR Piduriklotsid 05P802?

Palun hinnake seda toodet

Lisa oma arvustusele fotosid või videoid
Lisa failid
4
Seda toodet on hinnanud 24 klienti
0 tähega 5 tähega
Kuidas hinnangut tärnides arvutatakse

Klientide arvustused ja hinnangud tärnides aitavad meie klientidel toote kohta rohkem teada saada ja otsustada, kas see on ostmist väärt. Hinnangu arvutamiseks tärnides kasutatakse keerulist algoritmi, mis võtab arvesse, kui kaua aega tagasi on arvustus esitatud, kas toode on ka tegelikult ostetud AUTODOCi veebipoest ja kas see tagastati või mitte.

Kuidas me kontrollime arvustusi

Silt "kinnitatud ost" võimaldab sul leida kommentaare klientidelt, kes on ka tegelikult ostnud kõnealuse toote AUTODOCi veebipoest. Silt "kinnitatud ost" kehtib nende toodete arvustuste puhul, mis on ostetud samalt kontolt, millelt arvustused on esitatud. Samas peame me endiselt oluliseks oste, millel puudub silt "kinnitatud ost", kuid me ei saa garanteerida, et sellistes arvustustes mainitud tooted on ostetud AUTODOCi veebipoest.

KKK: Klientide küsimused ja vastused

0 Küsimused
Küsimused LPR Piduriklotsi komplekt, ketaspidur 05P802?
Kui teil on endiselt küsimusi toodete kohta või soovite detailsemat infot toote kohta.
Saate siin meiega otse ühendust võtta oma spetsiifilisemate küsimustega!
Saate siin meiega otse ühendust võtta oma spetsiifilisemate küsimustega!
Palun sisestage enda VIN-kood, et saaksime teie päringut kiiremini käsitleda

Populaarsed postitused

Makseviisid:
Makske kiiresti ja lihtsalt Visa-ga LPR Piduriklotsid 05P802, 23599
Mastercard — maksemeetodid 23599 LPR jaoks Piduriklotsi komplekt, ketaspidur 05P802
Makske peale kättesaamist LPR Piduriklotsid EAN 8032532085370
Makske PayPal-ga — Makske kiiresti ja turvaliselt 23954 LPR Piduriklots 8032532085370
Pangaülekanne

Kas sooviksite teada saada rohkem LPR Piduriklots?

Lugege Piduriklotsid 05P802 KKK ja klientide arvustusi!

Vajate abi? Kontakt

Kohaletoimetus meetod:
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur 8032532085370 Usaldusväärne ja turvaline tarne DHL-lt
Saage Piduriklots 05P802, 23599 UPS-lt
Piduriklotsid 05P802 usaldsuväärselt ukseni toimetamine GHS-ga

Netipoe tellimused kuni 150 € väärtuses, saadetakse tasuta maksimaalselt Estonia. Kui tellimus on väiksem kui 150 €, on saatmiskulu 10,95 €.

  • 14 Päeva Tagastus Poliitika
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Safe Order 200 päeva eest
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Turvalised maksemeetodid
    Turvalised maksemeetodid
  • Tasuta tarne
    Tasuta tarne
LPR 05P802: sarnaste omadustega varuosad
ACDelco AC699281D
AKRON-MALÒ 1050038
BENDIX 573030B
BOSCH 0986494027
BOSCH 0986494270
BOSCH 0986494623
BOSCH 0986495051
BOSCH 0986495430
CIFAM 8223270
E.T.F. 120928
EUROREPAR 1617282980
EUROREPAR E172558
FERODO FDB4066
27,82 €*
FERODO FDB5025
21,93 €*
FOMAR Friction FO906181
FTE BL1793A3
ICER 181388
JURATEK JCP1399
JURID 573030J
23,22 €*
MAGNETI MARELLI 363916060174
MAGNETI MARELLI 363916061132
MAGNETI MARELLI 363916061141
METELLI 2203270
REMSA 084010
REMSA 084082
ROADHOUSE 284010
ROADHOUSE 284082
ROULUNDS BRAKING 51906181
SAMKO 5SP802
17,56 €* TARBIJATE VALIK
SIMER 808
TEXTAR 2395401
26,10 €*
TRW GDB1463
20,83 €*
TRW GDB1677
24,54 €*
VALEO 598464
ZIMMERMANN 239541901
*Hind sisaldab 22% KM, v.a saatmiskulud
Tooted, mis võivad teile huvi pakkuda