• SHOP
  • CLUB
Proovige preemiumkontot
0
Minu Garaaž
Lisa sõiduk
0
toodet #60-3329
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Tasumine

Pangakaart:

Pärast pangakaardi valimist makseviisiks klikkige nuppu Kinnita tellimus. Teid suunatakse turvalisele lehele, kus te saate valida oma pangakaardi tüübi, sisestada selle andmed ja kinnitada makse. Kaardilt võetakse raha maha pärast ostu sooritamist.

PayPal:

PayPaliga maksmiseks peate te olema selles maksesüsteemis registreeritud klient ja omama kontot. Oma PayPali kontoga maksmiseks klikkige ostukorvi vaates viimasel sammul vastavat nuppu. Raha saabub meie kontole paari hetkega. PayPaliga maksmisel pole lisatasusid.

Pangaülekanne:

Kui te valite selle makseviisi, siis peate te raha ettevõtte pangakontole üle kandma pangakontorist või panga veebilehel/äpis. Ettevõtte andmed saadetakse teile meilitsi pärast tellimuse esitamist. Makseviitena märkige ära oma tellimuse number. Tellimus saadetakse teile pärast seda, kui raha on meie kontole laekunud. See protsess võib võtta sõltuvalt pangast kaks kuni viis tööpäeva.

Trustly:

Valige kassas makseviisiks Trustly, sisestage oma internetipanga kasutajanimi ja parool ning kinnitage makse. Makse kinnitatakse läbi panga turvasüsteemi. Seega ei ole teil vaja sisestada oma pangakaardi andmeid. Tellimuse töötlemine algab kohe pärast makse laekumist meie kontole. Tavaliselt võtab see aega kuni kolm tööpäeva.