0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
4 Asja

Ehitusämbreid kasutatakse konteinerina autode remondiks kasutatud erinevate materjalide segamiseks: praimerid, täiteained, värvid, hermeetikud või liimid. Sobib valmis segude ja ühendite lühiajaliseks ladustamiseks. Eriti kasulik puhastamise pärast remonditööde lõpetamist.

Milliseid ehitusämbrite tüüpe on olemas?

Materjali järgi:

  • Metall. Neid iseloomustab kõrge vastupidavus ja kulumiskindlus. Sobib kergestisüttivate ainete transportimiseks. Ei ole tundlik temperatuurimuutuste suhtes. Resistentsus mehaaniliste mõjude vastu. Sellised ämbrid on rasked.
  • Plastik. Nad pole rasked. Odavamad Vedelate ühendite hõlpsamaks valamiseks võivad need olla varustatud spetsiaalse väljavooluga. Ühildub paljude agressiivsete ainetega.
  • Kummi-plastik. Neid iseloomustab elastsus ja vastupidavus mehaanilistele kahjustustele ja temperatuuri muutustele.

Neil konteineritel on erinevad võimsused. Neid saab varustada lisavarustusega nagu:

  • Kaaned. Sisu kaitsmine saastumise ja kuivamise eest.
  • Rattad. Mugavamaks transportimiseks.
  • Rullikud. Tööriistadest mustuse puhastamiseks.

Mõnedel toodetel on mõõteskaala, mis võimaldab koostisainete kogust segada nende segamisel.

Näpunäiteid ehitusämbrite kasutamise kohta

Keelatud on kasutada seadmeid muuks otstarbeks kui selleks ette nähtud eesmärgil, näiteks toidu või joogivee hoidmiseks või transportimiseks nendes. Vee transportimiseks ja ühendi segamiseks ei ole soovitav kasutada sama konteinerit.

Pärast kogu töö saamist tuleb ämber põhjalikult pesta. Ärge jätke ühtki kiire kuivatamise ühendi jääke, näiteks täiteainet.

Kontrollige, kas ämber materjal sobib koostisainete kemikaalidega, mida valmistatakse ette. Samuti ei tohi kasutada esemete puhastamiseks agressiivseid lahusteid, kui tootja pole teisiti määranud.

Ärge hoidke plastist ja kummist plastist esemeid temperatuuril madalamal temperatuuril või kütteseadmete kõrval. See võib põhjustada nende purunemise või deformatsiooni.

AUTODOC: mugav veebipood

Meie veebipoest saate osta ehitusämbreid ja muud esemed soodsa hinnaga. Pakume suurt valikut tööriistu, lisavarustust ja kemikaale autotööstuse remondiks. Me mitte ainult ei säästa teie raha, vaid ka teie aega: tellimuse tegemiseks peate lihtsalt vormi veebisaiti täitma või võtma ühendust meie spetsialistidega. Teie ost saadetakse teile viivitusteta.

loader Palun oodake...