Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
442 Asja

Autoremonditööd tähendavad sageli vajadust käsitleda kinnasteid kitsastes kohtades. Sellistel juhtudel pole eriti mugav kasutada ühist mutrivõtit. Käristid on hea alternatiiv. Nende abiga saate paigaldada või tühistada mutreid, keermestatud vardaid, polte ja muid kinnitusvahendeid, mis paiknevad teiste komponentide või süvendite vahel.

Tööpõhimõte

Tööriist on varustatud ratcheting mehhanismiga, mis võimaldab eemaldada kinnitusvahendeid, ilma et seade jälle eemaldataks ja kinnitataks. See koosneb pahvliga käiguga. See mehhanism muudab pöörleva liikumise katkestatud liikumiseks. Selles protsessis on põrkmehhanism kindlalt fikseeritud, kui mutter pöörleb ühe suuna ja pöörleb, kui käepide liigub tagurpidi.

Millised on käristite tüübid?

Ostu sooritamisel veebis peaksite meeles pidama, et need tööriistad erinevad paljude parameetrite poolest:

  • Materjal, millest nad on valmistatud. Näiteks pea on enamasti valmistatud kroommolübdeenist või kroom-vanaadiumist terasest. Käepidemete jaoks kasutatakse metalli, kummi või plasti.
  • Ruuduketta suurus; See võib olla 1/4, 3/8, 1/2, 3/4 või 1 tolline.
  • Pikkus. Näiteks on olemas mudelid 150, 200, 250 ja 500 mm pikk.
  • Põrkmehhanismi hammaste arv. Võib olla 24, 32, 36, 48, 72.
  • Põrkmehhanismi omadused. Näiteks võib see olla ühesuunaline või sellel võib olla tagasikäigu võimalus. Teise tüübi mudelid on varustatud lülitiga.

Kataloogides saate kokku puutuda strukturaalselt erinevates mudelites. Neil võib olla:

  • Painduva peaga. See võimaldab lahti pingutada ja kinnitada kõik käepidemed.
  • Teleskoop käepide. See aitab paigaldada kinnitusvahendeid isegi raskesti ligipääsetavates kohtades.
  • Pöördemomendi näidik.

Näpunäited põrkmehhanismide kasutamise kohta

Lubatud on kasutada ainult korralikult töötavaid seadmeid. Kui on märgitud mingit kahju, ei tohi tööriista kasutada. Seade peab sobima kinnitusvahendi suurusega.

Need seadmed ei ole ette nähtud suure pöördemomendi rakendamiseks. Liiga suured jõupingutused võivad põhjustada tööriista rikete tekkimise. Kui töö on lõpetatud, on soovitatav seadet pühkida kuiva lapiga.

AUTODOC: mugav veebipood

Soovite osta käristeid ja teisi tooteid kiiresti ja soodsalt? Kui tellite meie veebipoest tööriistad, saate oma ostu nii lühikese ajaga kui võimalik. Selleks, et anda teile võimalus salvestada, pakume soodsaid hindu ja korraldame erinevaid kampaaniaid. Osta AUTODOCist kõike, mida vaja, ja näete ennast, et meie klient on rõõmustav!

loader Palun oodake...