Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
930 Asja

Lihvijaid kasutatakse mitte ainult vana värvi eemaldamiseks autokestast, vaid ka uue katte väikeste defektide kõrvaldamiseks. Nende tööriistade abil saate tasandada keevisõmblusi ja muuta erinevate osade pinnad sujuvamaks.

Milliseid lihvijate tüüpe on olemas?

Sõitja tüüp:

  • Õhklõikurid. Need aktiveeritakse kompressori poolt tarnitud suruõhuga. Nad ei kuumene peaaegu kunagi, seda saab kasutada isegi niiskuse tingimustes. Teha palju tööd, vajate väga võimas kompressorit, mille hind võib olla kõrge.
  • Elektrilised veskid. Toiteallikana toiteallikast või akust ei nõuta lisavarustust.

Disain ja rakendusala:

  • Vöörihvmasinad. Need jahvatusmasinad sobivad materjali suurte alade kiireks töötlemiseks. Nende väike raskuskese annab kasutajale võimaluse rakendada minimaalset jõudu.
  • Nurklihvijad. Sobib metallide lõikamiseks, korrosioonikohtade eemaldamiseks, keevisõmbluste tasandamiseks. Nende tööriistade abil saate töödelda isegi raskesti ligipääsetavaid elemente.
  • Sirged veskid. Need sobivad ideaalselt suure täpsusega tööde jaoks.
  • Orbitaalmasinad. Neid kasutatakse viimistlemiseks. Sellesse kategooriasse kuuluvad kolmnurksed alusplaatihvlid kasutavad nurgad.
  • Juhuslikud orbitaalsed jahvatusmasinad. Neid iseloomustab kõrge jõudlus. Mõned seda tüüpi jahvatusmasinad on kumerate ja nõgusate pindade töötlemiseks mugavad.

Tootjad pakuvad mudeleid nii kodu- kui ka professionaalseks kasutamiseks. Esimesed on suhteliselt odavad, samas kui viimane saab paremini seista tavalistel koormustel.

Tööpõhimõte

Soovitud efekt saavutatakse, töödeldes pinda abrasiivse materjaliga. Turvavööseadised täidavad oma funktsioone turvavöö ümara liikumise tõttu ja nurklihvija töötavad pea pea pöörlemise tõttu. Viimane on kinnitatud võllile täisnurga all. Sirged tööriistad erinevad nurga all asjaolust, et spindel, millele asuvad elemendid on kinnitatud, paikneb piki seadme korpust. Sõltuvalt teostatavast ülesandest saab valida mitmesuguseid pead: traadiga harjad, klappplaadid, poleerimismasinad jms.

Orbitaalmudelite disain võib sisaldada ristkülikukujulisi või kolmnurkseid aluseid, millele on kinnitusklambrites või konksu kinnitusvahendites kinnitatud abrasiivmaterjal. Seade muudab kiiresti vibratsiooni tekitavaid ringikujulisi liikumisi. Juhuslike orbitaalsete jahvatusmasinate puhul ei lange ketta pööramise telg ja võlli telg kokku. Ravi toimub tänu pöörlemisele ja lineaarsele liikumisele.

Nõuanded lihvijate kasutamise kohta

Järgige tootja juhiseid, valige tootekirjeldusele vastav tarbekaubad. Vältige jõu rakendamist seadme vastu, et mitte töödeldavat detaili kahjustada. Ärge unustage puhastada töödeldud materjali osakesi sellest. Kui seade on varustatud tolmukotiga, tühjendage see regulaarselt.

Kui te töötate plastikuga, seadke minimaalne kiirus. Seega vähendate ülekuumenemise ohtu, mis võib põhjustada kahju. Vahel veenduge, et pea oleks kindlalt kinnitatud. Seadme korpuse puhastamiseks on soovitatav kasutada pehmet lappi. Ärge kasutage selleks lahustit.

AUTODOC: mugav veebipood

Meie kataloogis on lai tootevalik auto hoolduseks ja remondiks. Tänu AUTODOCi veebipoe mobiilsele rakendusele saate tellida lihvijaid, vahetatavaid pead ja muid tooteid - oma nutitelefoni kaudu mis tahes sobivas kohas. Hakkake meie kliendiks, järgige meie veebisaidil toimuvat tutvustust ja tehke ainult soodne veebipood.

loader Palun oodake...