0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
6 Asja

Tööriistakäru lukud pakuvad turvalist juurdepääsu kallitele seadmetele, mis piiravad neile juurdepääsu. See lisavarustus aitab samuti takistada sahtlite avanemist tööriistakasti liigutamise ajal juhuslikult.

Tööriistakäru lukkude tüübid

  • Blokeerimine. Neil on lihtne disain. Sellised seadmed ei lukusta laialibasid, kuid kinnitavad need kindlas asendis, et vältida nende juhuslikku avanemist. Neid vahendeid iseloomustab madal hind.
  • Lukustamine. Sektsioonid on lukustatud võtme, lameda või silindrilise kujuga. Sõltuvalt nende paigaldamise viisist võivad need olla lukud ja lukud. Esimesed on paigaldatud teatud sektsiooni ukse eesesse, teine ​​on varras, mis läbib sahtlite eesmise osa külge kinnitatud klambrid. Kergemate seadmete seas on kõige populaarsemad nukk lukud: tööriistakasti sektsioon on lukustatud väikese pöörleva riiviga.

Kaasaegsetes veebipoodides on võimalik leida tooteid, mis on varustatud keskmise lukustusmehhanismiga, mis lukustab kõik ruumid korraga. Seadmete disain sisaldab pika baari, millel on sulgurlukud, mis on võtit keerates lukustatud.

Näpunäiteid tööriistakärude lukkude kasutamise kohta

Järgige tootja soovitusi. Sahtlite avamisel ei tohi jõudu rakendada. Saate seadme puruneda. Kui kambrit on raske avada, määrige lukustusmehhanism ja proovige uuesti.

Lukke tuleb lukustada ainult originaalvõtmetega. Kasutades improviseeritud vahendeid võib mehhanismi kahjustada.

AUTODOC: mugav veebipood

Kas soovite osta tööriistakäru lukku ja muid tarvikuid hinnaga ja ilma igasuguste jõupingutustega? See on võimalik koos AUTODOC`ga. Oleme loonud lihtsa ja kasutajasõbraliku kataloogi, kus leiad vajalikud elemendid vaid mõne klikiga. Kõik siin esitatud tooted on suhteliselt odavad ja neid iseloomustab suurepärane kvaliteet. Paljud tööriistad, mis aitavad salvestada, on reklaamid. Unustage ülemaksmist - paigutage oma tellimus veebisaidile või mobiilisrakenduse kaudu kohe.

loader Palun oodake...