1.000 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa Näide

0 Asja
#
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
0,00 €

Ärge unustage regulaarset hooludust ja autovaruosade vahetamise intervalle autol HONDA CR-Z

Honda CR-Z

Hübriidi Honda CR-Z-i tootmine algas 2010. aastal ja kestab endiselt. Tootmine toimus Jaapanis. Honda CR-Z pälvis Jaapanis 2010. aastal “Aasta Auto” tiitli; “Hea Disaini Auhinna” Jaapani Tööstusdisaini Reklaami Organisatsioonilt ja “Aasta Roheline Auto” Suurbritannias.

Honda CR-Z I põlvkond

23.10.2007 tutvustati Tokyo autonäitusel kompaktset Renaissance Zero ideeautot. Maastootmiseks mõeldud auto debüteeris Detrodi autonäitusel 2010. aastal. Samal aastal esitleti Euroopa turule mõeldud autot Genfis. Esitleti kolmeukselist luukpära versiooni.

Peamine Honda CR-Z eripära oli hübriid jõukeskus, mis koosnes võimasast bensiinimootorist ja integreeritud Motor Assist süsteemist. Välimuses olid brändi tuntavad eripärad: kapott läks sujuvalt üle esiklaasiks ja tagumine tuuleklaas oli jagatus osadeks. Esiosa oli kaunistatud kitsaste stiilsete esitulede, kompaktse kaitseraua ja sügaval korpuses asetsevaste udutuledega.

Sportliku hingega Honda CR-Z väljendas sportlikust ka interjööris. Arendajad paigaldasid kõik mõõturid ja kaigukangi vastavalt juhi madalale istekohale. Esipaneelil oli kolm nuppu, mille abil sai valide erinevaid sõidurežiime: Normaalne, Ökonoomne või Sport. Igaüks neist pakkus välja erineva nurgaga gaasipedaali, roolivõimu, pidurisüsteemi reaktsiooni ja jõukeskuse väljundi. Igat režiimi tähistas erinevat värvi tuli: sinine, punane või roheline.

Nelja istekohaga autosi müüdi Euroopa ja Aasia turgudel. Teise rea istmed olid kitsad ja jalgade ruum oli piiratud. Honda CR-Z eistleti Ameerika turu jaoks kupeena.

Honda CR-Z I põlvkonna uuendus

2012. aastal esitleti Pariisi autonäitusel uuendatud esimese põlvkonna Honda CR-Z-i. Tootmine algas järgmisel aastal. Välimus oli veidi muutunud. Arendajad paigaldasid uue radiaatorivõre ja täiendatud esituled koos LED-sektsiooniga alumises osas. Uudutulede niššid olid uuendatud: need muutusid suuremaks. Sisusutse muudatused puudutasid peamisel armatuurlauda. Baaskonfiguratsiooni juurde kuulusid kiirusehoidja, kliimareguleerimissüsteem, käed-vaba funktsioon, laiendatud külgpeeglid ja tagurduskaamera.

Ostke internetist soodsalt, eripakkumised ja kampaaniad - TecDoc Inside

Siin avaldatud andmeid eelkõige kogu andmebaasi andmeid ei tohi kopeerida. Andmete või kogu andmebaasi andmete reprodutseerimine, levitamine ja/või ülalnimetatud tegevuste teostamine kolmandate isikute poolt ilma TecDoc eelneva nõusolekuta ei ole lubatud. Nõuete rikkumist loetakse autoriõiguste rikkumiseks ja karistatakse.

Rahvusvaheline klienditeenindus

Eesti klienditeenindus[email protected]Autodoc.ee – Hotline ja klienditeeninduse

© 2019 www.autodoc.ee: AUTODOC online pood

Uus, lihtsustatud otsing muudab õige varuosa leidmise teie jaoks lihtsamaks. Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter MAXGEAR
Varuosad + Autotootja Süüteküünal PEUGEOT
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 39-0005
Artikli number 3 397 011 630
Artikli number + Tootja EP41/B01 CHAMPION
OEN 8524202040
OEN + Tootja 8524242030 BOSCH
loader Palun oodake...