1.000 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa Näide

0 Asja
#
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
0,00 €

Ärge unustage regulaarset hooludust ja autovaruosade vahetamise intervalle autol HONDA CROSSTOUR

Honda Crosstour

Crossoverite Honda Crosstour tootist alustati 2009. aastal ja jätkus kuni 2015. aastani. Selle aja jooksul toodi turule ühe põlvkonna mudelid ja üks uuendatud mudel. Tootmine toimus USA-s ja Hiinas.

Honda Crosstour I põlvkond

Honda Crosstour oli tähelepanuväärse suurepärase maantee soorituse ja käsitlemisega. Real Time 4WD süsteem reageeris tundlikult rataste haardele ja hõõrdetegurile, pakkudes mugavat käsitlemist ka vihma ajal.

Avar interjöör oli disainitud neljale reisijale. Tänu aktiivsele müra vähedamise süsteemile (Active Noise Control) ei olnud sõidu ajal ebatavalist heli. Juhiiste oli varustatud mitmetasandilise kohandustega, nimmetoe ja sedaete mäluga. Puiti imiteerivad ja nahast materjalid valitsesid interjööris.

Honda Crosstouri tootjad spetsialiseerusid külma kliimaga riikidele ja paigaldasid kahetasandilise istmesoojenduse ja soojendusega küljepeeglid ja seadete mälu. Peeglid oli painutatud allapoole kui auto sõitis pöördel, pakkudes paremat nähtavust, ennetades takistuse mõju. Kõik Honda Crosstouri autodel olid kliimareguleerimissüsteemid, võimaldades valida temperatuuri juhile ja kaassõitjale iseseisvalt.

Honda Crosstouri eripäraks oli selle ohutuse tase. Tootja paigaldas VSA (stabiilsuse assistent), ABD (libisemisvastane pidurisüsteem) ja EBD (elektrooniline pidurdusjõu jaotus) igale autole. Katsete ajal leidsid arendajad kere kergemini deformeeruvaid kere piirkondi ja siis tugevdasid neid teraskonstruktsioonidega. Kaasatud olid ka lisad nagu külgturvapadjad, eesmised kahetasandilised turvapadjad ja intellektuaalsed sõitja asendi määramise süsteem, kinnitamata turvavöö meenutus.

Honda Crosstour I põlvkonna uuendus

2012. aastal tutvustati avalikkusele New Torki rahvusvahelisel autonäitusel Honda Crosstouri ideed. Uuendatud mudeli tootmist alustati samal aastal.

Välimus sai juurde kroomitud elemente. Arendajad paigaldasid stiilse radiaatorivõre, uued udutuled intehreeriti esistangesse. Katus sai uue fin-kujulise antenni, pakkudes nii GPS kui raadiosignaali. 31.08.2015 lõpetas ettevõte Honda Crosstouri tootmise.

Ostke internetist soodsalt, eripakkumised ja kampaaniad - TecDoc Inside

Siin avaldatud andmeid eelkõige kogu andmebaasi andmeid ei tohi kopeerida. Andmete või kogu andmebaasi andmete reprodutseerimine, levitamine ja/või ülalnimetatud tegevuste teostamine kolmandate isikute poolt ilma TecDoc eelneva nõusolekuta ei ole lubatud. Nõuete rikkumist loetakse autoriõiguste rikkumiseks ja karistatakse.

Rahvusvaheline klienditeenindus

Eesti klienditeenindus[email protected]Autodoc.ee – Hotline ja klienditeeninduse

© 2019 www.autodoc.ee: AUTODOC online pood

Uus, lihtsustatud otsing muudab õige varuosa leidmise teie jaoks lihtsamaks. Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter VALEO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal MG
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 575550
Artikli number 298W0065
Artikli number + Tootja SKWIB-0940064 STARK
OEN 288901158R
OEN + Tootja 7711172853 RIDEX
loader Palun oodake...