1.000 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa Näide

0 Asja
#
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
0,00 €

Ärge unustage regulaarset hooludust ja autovaruosade vahetamise intervalle autol HONDA MDX

Honda MDX

Honda MDX autod oli äriklaasi viieukselised crossoverid ja neid toodeti 2001-2006. Autosi valmistati Ontarios, Kanadas. Auto sai 2001. aastal “Põhja-Ameerika Aasta Auto” tiitli.

Honda MDX I põlvkond

Honda MDX ehitati Honda Piot platvormile. Eripäraks olid selgepiirilised esilekerkivad rattakoopad ja ukseläved. Auto sai mustast plastikust põrkeraua ning katusereelingud. Küljepeeglid olid kerevärvi.

Peamine eelis oli selle keskkonnasõbralikkust. Ameerika Ühendriikide keskkonnaagentuur klassifitseers Honda MDX-i üheks väikseima emissiooniga autoks 2003. aastal.

Interjööri kujundajad keskendusid ergonoomikale. Seal oli seitse istet kolmes reas. Baaskonfiguratsiooni juurde kuulusid eesmised ja külgmised turvapadjad, kaasaegne ohutussüsteem nagu veojõukontrolli süsteem (TRC) ja elektroonilise pidurdusjõu jaotussüsteem /EBD). Navigatsioonisüsteem ja meelelahutsulik DVD süsteem olid valikulised lisad.

Honda MDX I põlvkonna uuendus

Uuendus toimus 2003. aastal Uus konfiguratsioon koos uute jõukestustega toodi esitlusele; kiirenduse dünaamika paranes. Auto sai ühe väljalasketoru asemel kaks, edasiarendatud esi- ja tagauled ning uued veljed.

Honda MDX erinevate riikide turgudel

Autosi müüdi Jaapanis ja Austraalias nime alla Honda MDX. Põhja-Ameerika turul oli see nimega Acura MDX, ja selle tootmine endiselt kestab. Ainult esimese põlvkonna Acura MDX imporditi Jaapanis Austraaliasse. Tänapäeval, toodetakse vaid kolmanda põlvkonna mudeleid.

Ostke internetist soodsalt, eripakkumised ja kampaaniad - TecDoc Inside

Siin avaldatud andmeid eelkõige kogu andmebaasi andmeid ei tohi kopeerida. Andmete või kogu andmebaasi andmete reprodutseerimine, levitamine ja/või ülalnimetatud tegevuste teostamine kolmandate isikute poolt ilma TecDoc eelneva nõusolekuta ei ole lubatud. Nõuete rikkumist loetakse autoriõiguste rikkumiseks ja karistatakse.

Rahvusvaheline klienditeenindus

Eesti klienditeenindus[email protected]Autodoc.ee – Hotline ja klienditeeninduse

© 2019 www.autodoc.ee: AUTODOC online pood

Uus, lihtsustatud otsing muudab õige varuosa leidmise teie jaoks lihtsamaks. Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter STARK
Varuosad + Autotootja Süüteküünal DAEWOO
Varuosad + Artikli number Pesurikumm SKWIB-0940130
Artikli number SKWIB-0940087
Artikli number + Tootja 27E01 KAMOKA
OEN 76630SAAG01
OEN + Tootja 3397118984 STARK
loader Palun oodake...