1.000 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa Näide

0 Asja
#
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
0,00 €

Ärge unustage regulaarset hooludust ja autovaruosade vahetamise intervalle autol HONDA STEPWAGON

Honda StepWGN

Honda StepWGN väikebusside tootmine algas 1996. aastal ja seda toodetakse siiani. Tootja on turule toonud viie põlvkonna mudelid ja viis uuendatud mudelit.

Honda StepWGN 1996-2005

F.MX ideeauto debüteeris Tokyo autonäitusel 1995. aastal ja müük algas järgmisel aastal. Välisilmes valitsesid selged jooned. Esi- ja tagaosad said tohutud kaitsvad kaitserauad, mis olid valmistatud tugevast plastikust. Juhiiste oli väga mugav. Armatuurlaua teave oli loetav iga ilmaga ja isegi juhul kui otsene päikesevalgus langes sinna peale. Õhuvoolu temperatuuri ja intensiivsuse reguleerimine asus koos teiste funktsionaalklahvidega juhist optimaalsel kaugusel.

Honda StepWGN autode uuendus toimus 1997. aastal. Baaskonfiguratsiooni lisandus ABS-süsteem ja SRS turvapadjad. Teine uuendust toimus 1999. aastal, mille tulemusena sai auto uued esituled.

Honda WGN teise põlvkonna mudel ilmus turule 2001. aastal. Autodesse paigutati nelja reziimiga istmed: “vastastikkune”, “söögi reziim”, “magamise reziim” ja “veo reziim”.

Teise põlvkonna Honda StepWGN uuendus toimus 2003. aastal. Arendajad olid muutnud auto esi- ja tagaosa. Klientidele see uuendus meeldis ja kuue kuu jooksul müüdi 24389 autot.

Honda StepWGN 2005-2015

Kolmanda põlvkonna Honda StepWGN mudelit tutvustati 2005. aastal ning sellel oli täiesti erinev disain. Arendajas suurendasis uste arvu ning vähendasid auto mõõtmeid: kürgust 75 mm ja pikkust 40 mm. Selline lahendus koos teiste tehniliste uuendustega pakkus mugavamat auto juhtimist.

Kolmanda põlvkonna Honda StepWGN-i uuendus toimus 2006. aastal. Välimuses ei tehtud ühtegi suuremat muudatust, välja arvatu kere esiosa. Autole paigaldati järgmise seadmed: uued istmed, informatiivse värvilise ekraaniga audiosüsteem, võimalus mängida kvaliteetseid videolugusid.

Neljanda põlvkonna Honda StepWGN mudelit esitleti turl 2009. aastal; see tuli seitsmes konfiguratsioonis: G, GL paktett, L, Li, Spada S, Spada Z ja Spada Zi. Autod ehitati uuele platvormile madalama raskuskesega. Kere mõõtmed olid radikaalselt muutunud: pikkus 3095 mm ja kõrgus 1395 mm. Teise rea istmeid sai nii kokku klappida, et kaubaveodk vabanes veelgi ruumi.

2012. aastal sai auto uuenduse käigus uue radiaatorivõre, samuto paigaldati stiilsed ja kompaktsed kaitserauad. Arendaja pakkusid Honda StepWGN-le uusi tagatulesid ja täiustasi valuvelgi.

Honda StepWGN V põlvkond

Viienda põlvkonna Honda StepWGN-i müük algas 2015. aastal. Põhitunnused olid kokkuklapitavad teise rea istmed, mida sai kuni põrandani maha klappida, kolmas maagiline iste ja pagasiruumi uks Waku Waku Gate. Varustust täiendati Honda Sensingi turvasüsteemiga. Radar, mis oli paigutatud kapotil asuvale logole, mitte ainult ei fikseerinud liikuvaid autosid vaid tundus ära ka jalakäijad. Esiklaasi ülaossa olid arendajad paigaldanud üheläätsega kaamera, mis hindas kõikide objektide kaugust kuni 60 meetrini. Veel üheks Honda StepWGN-i omaduseks oli stopptli, mis plinkis hädaolukordades pidurdades kiiremini.

Ostke internetist soodsalt, eripakkumised ja kampaaniad - TecDoc Inside

Siin avaldatud andmeid eelkõige kogu andmebaasi andmeid ei tohi kopeerida. Andmete või kogu andmebaasi andmete reprodutseerimine, levitamine ja/või ülalnimetatud tegevuste teostamine kolmandate isikute poolt ilma TecDoc eelneva nõusolekuta ei ole lubatud. Nõuete rikkumist loetakse autoriõiguste rikkumiseks ja karistatakse.

Rahvusvaheline klienditeenindus

Eesti klienditeenindus[email protected]Autodoc.ee – Hotline ja klienditeeninduse

© 2019 www.autodoc.ee: AUTODOC online pood

Uus, lihtsustatud otsing muudab õige varuosa leidmise teie jaoks lihtsamaks. Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter VALEO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal MITSUBISHI
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 575550
Artikli number 575553
Artikli number + Tootja 298W0065 RIDEX
OEN 288901158R
OEN + Tootja 7711172853 VALEO
loader Palun oodake...