Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

AUTODOC`i BOONUSPROGRAMM

Pakume AUTODOC`i püsiklientidele veelgi enam eeliseid!

Esitage tellimus ja saage oma kontole boonus eurod kõigest nädal hiljem!

Boonus+ euro
Mis määrab boonuse summa, mida tellimuselt saate?
Selleks, et leida summa, mis krediteeritakse teie kontole, kui boonus, pöörake tähelepanu toodetele, mis on märgitud, kui "BONUS". Need tooted lisavad teie kontole boonuse. Palun pange tähele, et tellimust tehes võib teie boonuse summa muutuda: olenevalt riigist, kuhu kaup toimetatakse; kui tarnija on muutnud kirje(te) maksumust; kui olete asendanud oma tellimuses olevad tooted alternatiivsetega; kui olete maksnud tellimuse eest kasutades kogunenud boonuseid.
Boonus
Millal saan ma oma boonused?
Boonused krediteeritakse teie kontole 7 päeva jooksul pärast tellimuse laost teele panemist. Boonuse summasid saate kontrollida oma isiklikul AUTODOC`i kontol.
Kuidas saan oma boonus eurosid kasutada?
1 Bonus € on võrdne 1 €. Koguge oma boonused ja kasutage neid, et maksta oma järgmise ostu eest kuni 12% ulatuses. Boonuseid saab kasutada mistahes ajal ja mistahes tellimusega! See tähendab, et boonus eurosid saab kasutada koos teiste hetkel kehtivate allahindlustega, mis soovitud toodetele rakenduvad. Selleks klikkige tellimuse esitamisel kassa leheküljel "Rakenda boonust" nuppu ning teie tellimuse kogusummalt peetakse kinni teie kontol saadaolevad boonused (maksimaalselt kuni 12% tellimuse summast). Käesolevad Boonusprogrammi Kasutustingimused hakkasid kehtima alates 23.07.2019.
 30 päeva
Kui kaua boonused kehtivad?
Boonused kehtivad 30 päeva alates päevast, mil need krediteeriti. Kui soovite boonus eurod oma kontol säilitada lihtsalt tehke uus tellimus ja kehtivusperioodi pikendatakse veel 30 päeva alates teie viimase tellimuse kuupäevast. Kui tagastate tooted, mille saite boonusena, siis see boonus peetakse boonuse kontolt kinni.
Boonus
Kas on tooteid, millelt ma boonust ei saa?
Jah mõned tooted ei tule koos boonustega, näiteks madala hinnaga kaubad ja teised spetsiifilised tooted, suure käibega kaubad, millele on tehniliselt võimatu boonuseid anda.
Kuidas ma saan oma boonuseid kasutada, kui mu auto ei lähe nii tihti katki?
AUTODOC`s saate lisaks oma autole esmavajalike varuosadele soetada ka oma sõiduki igapäevaseks toimimiseks vajalikke tooteid. Minge sektsiooni Tarvikud ja kasutage boonuseid, et osta autohooldustooteid, salongitarvikuid ja paljusid teisi autojuhtidele vajalikke vidinaid,
Millel antava boonuse summa põhineb? Kas see mõjutab hindu?
Meie kliendid on harjunud faktiga, et AUTODOC pakub alati madalamaid hindu ja parimaid autotoodete pakkumisi. Ning me plaanime samamoodi ka jätkata! Tänu meie aktiivsele koostööle autovaruosade varustajate ja tootjatega, saame pakkuda boonuseid ilma hindu tõstmata.
 Pant
Kas boonustele on mingeid piiranguid?
Boonuseid saab kasutada ainult oma tellimuse kaupade eest maksmiseks. Palun pange tähele, et boonuseid ei saa rakendada saatmiskuludele või lisatasudele. Allahindluskupongid pole sama tellimuse puhul kombinatsioonis selliste boonustega kehtivad. Kaupade tagastuse puhul saadud boonused kaovad.
7959317
klienti juba kasutab oma boonuseid!
Kui teil on küsimusi seoses meie boonussüsteemiga, palun jätke oma päring allpool olevasse vormi:
Saada