Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

AUTODOCi BOONUSPROGRAMM

Pakume AUTODOC`i püsiklientidele veelgi enam eeliseid!

Esitage tellimus ja saate boonusraha oma kontole juba nädala pärast!

Boonus+ euro
Mis määrab boonussumma, mille tellimuselt teenite?
Selleks, et saada teada summa, mis krediteeritakse boonusrahana teie kontole, pöörake tähelepanu toodetele, mis on märgitud kui "BONUS". Need tooted lisavad teie kontole boonusraha. Palun pange tähele, et tellimust tehes võib teie boonuse summa muutuda sõltuvalt riigist, kuhu kaup toimetatakse, juhul kui tarnija on muutnud toote/toodete maksumust, kui olete asendanud oma tellimuses olevad tooted teistega ning kui olete maksnud tellimuse eest, kasutades kogunenud boonusraha.
Boonus
Millal ma oma boonusraha kätte saan?
Boonused krediteeritakse teie kontole 7 päeva jooksul pärast tellimuse laost teele panemist. Boonusraha bilanssi saate jälgida oma isiklikul AUTODOCi kontol.
Kuidas saan oma boonuseurosid kasutada?
1 Bonus € on võrdne 1 €. Koguge oma boonused ja kasutage neid, et maksta oma järgmise ostu eest kuni 10% ulatuses. Boonuseid saab kasutada mistahes ajal ja mistahes tellimusega! Selleks klikkige tellimuse esitamisel kassa leheküljel "Rakenda boonust" nuppu ning teie tellimuse kogusummalt peetakse kinni teie kontol saadaolevad boonused (maksimaalselt kuni 10% tellimuse summast). Käesolevad Boonusprogrammi Kasutustingimused hakkasid kehtima alates 23.07.2019.
 30 päeva
Kui kaua boonusraha kehtib?
Boonusraha kehtib 30 päeva alates päevast, mil need krediteeriti. Kui soovite boonuseurosid oma kontol säilitada, siis tehke lihtsalt uus tellimus ja kehtivusperioodi pikendatakse veel 30 päeva võrra teie viimase tellimuse kuupäevast. Kui tagastate tooted, mille eest teenisite boonusraha, siis see boonusraha peetakse teie boonuskontolt kinni.
Boonus
Kas on tooteid, mille eest ma boonusraha ei saa?
Jah, mõned tooted ei anna boonusraha, näiteks madala hinnaga kaubad ja teised spetsiifilised tooted ning suure käibega kaubad, millele on tehniliselt võimatu boonusraha süsteemi rakendada.
Kuidas ma saan oma boonusraha kasutada, kui mu auto ei lähe nii tihti katki?
AUTODOCis saate lisaks oma autole esmavajalikele varuosadele soetada ka oma sõiduki igapäevaseks toimimiseks vajalikke tooteid. Minge sektsiooni Tarvikud ja kasutage boonuseid, et osta autohooldustooteid, salongitarvikuid ja paljusid teisi autojuhtidele vajalikke vidinaid.
Millel antav boonussumma põhineb? Kas see mõjutab hindu?
Meie kliendid on harjunud faktiga, et AUTODOC pakub alati madalamaid hindu ja parimaid autotoodete pakkumisi. Ning me plaanime samamoodi ka jätkata! Tänu meie aktiivsele koostööle autovaruosade varustajate ja tootjatega (removed comma) saame pakkuda boonusraha ilma hindu tõstmata.
 Pant
Kas boonusrahale kehtivad mingid piirangud?
Boonusraha saab kasutada ainult tellimuses sisalduvate kaupade eest maksmiseks. Palun pange tähele, et boonusraha ei saa kasutada saatmiskulude või lisatasude tasumiseks. Allahindluskupongid pole sama tellimuse puhul kombinatsioonis boonusrahaga kehtivad. Kaupade tagastamise korral saadud boonusraha kaob.
12570013
klienti juba kasutab oma boonusraha!
KUI TEIL ON KÜSIMUSI SEOSES MEIE BOONUSSÜSTEEMIGA, SIIS JÄTKE PALUN OMA PÄRING ALLPOOL OLEVASSE VORMI:
Saada