Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
Kasutage ära AUTODOC PLUS teenuse preemium eeliseid
Saage kaks korda nii palju boonuseid, säästke saatmiskuludelt.
Aastamaks
Basic
19
ready-sticker@2x‘Saatmiseks valmis’ kleepsud toodetel
  • Prioriteetne tellimuse staatus
Suurepärane pakkumine
Aastamaks
Optimum
39
plus-bonus2@2xKaks korda rohkem boonuseid!
ready-sticker@2x‘Saatmiseks valmis’ kleepsud toodetel
  • Prioriteetne tellimuse staatus
Aastamaks
Professional
79
plus-bonus4@2xallahindlus tarnelt
ready-sticker@2x‘Saatmiseks valmis’ kleepsud toodetel
20-percent-sticker@2xLiitujatele personaalne allahindlus -20%
  • Kaks korda rohkem boonuseid!
  • Prioriteetne tellimuse staatus

Tasuta prooviversioon — 30 päeva

Proovi nüüd
Allahindlus tarnelt
15,95 €
Standard tarne maksumus
11,17 €
Tarne maksumus AUTODOC PLUS`ga liitujatele
atd-logo-plus atd-plus
alt
AUTODOC atd-plus ga liitujad saavad võrreldes standard AUTODOC Boonusprogrammiga kaks korda rohkem boonuseid.
Saate kontrollida, kuidas teie isiklik boonuse kogus erineb standard boonusest tasudes Optimum või Professional Paketi eest ja logides sisse oma Kontole.
-20%
Teie allahindlus on alati suurem, kui veebilehe keskmine.
Isegi, kui veebileht pakub 15% allahindlust saate oma AUTODOC PLUS ettemakstud liitumisega mistahes ajal kasutada 20% allahindlust.
Liitujatele personaalne allahindlus
Prioriteetne tellimuse staatus
Veebilehel olevad tooted, mis on saatmiseks koheselt valmis kannavad spetsiaalset kleepsu. Valides sellised tooted saate need mõneks ajaks reserveerida ning teie tellimus saab pärast makse tasumist prioriteetse staatuse, mis tähendab teie tellimuse veelgi kiiremat kokku panemist.
Pärast AUTODOC PLUS eest maksmist saate juurdepääsu ülalpool mainitud teenustele 1 kalendriaastaks (1 kuuks kui valite igakuise maksevõimaluse).
atd-plus
Autodoc Plusi üldised äritingimused („Plus-AGB“)

Autodoc Plusi liikmeks registreerumisega teatate te nõustumisest oma liikmelisuse järgmiste üldiste äritingimustega.

1. Teenuse osutaja ja lepingupartner


Teie lepingupartner on

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin
Saksamaa

Е-post: [email protected]
Veeb: www.autodoc.ee

Tegevjuht: Alexej Erdle

Äriregister: HRB 114045 B, Amtsgericht Berlin-Charlottenburg
Käibemaksukohustuslase registreerimisnumber: DE260634589

Järgnevalt „Autodoc“ või „meie“.

2. Mõistete määratlused


Siit leiate oma Autodoc Plusi liikmelisuse alaste asjakohaste mõistete selgitused.

„Tarnevalmiduse märgis“: selle virtuaalse märgisega märgistatakse kaubaartiklid, mis on meie ladudest varudena saadaval. See virtuaalne märgis on nähtav ainult Autodoc Plusi liikmetele.

„Teie tellimuse boonus kahekordistub“: iga tellimuse eest Autodoc Plusi liikmelisuse mudeli Optimum või Professional raames võimaldatakse võrreldes tavapäraste boonusprogrammi tingimustega saada kaks korda suurem boonus.

„20 protsenti hinnaalandust teatud kaubaartiklitele“: Autodoc võimaldab Autodoc Plusi mudeli Professional liikmetel saada teatud artiklitele 20 protsendi suuruse hinnaalanduse esialgsest hinnast. Kui hinnaalandus klientidele, kes ei ole sõlminud Autodoc Plusi mudeli Professional liikmelisuse lepingut, on väiksem kui 20 protsenti esialgsest hinnast, siis suurendatakse seda hinnaalandust Autodoc Plusi mudeli Professional liikmete jaoks 20 protsendini. Tavapärase hinnaalanduse puhul, mis on suurem kui 20 protsenti esialgsest hinnast, saavad Autodoc Plusi mudeli Professional liikmed tavapärase ja nende jaoks soodsama hinnaalanduse.

„VIP-staatus“: pärast ostu töödeldakse kogu teie tellimust kõrgema prioriteediga ja seega antakse see kiiremini pakiveoteenuste osutajatele üle, juhul kui teie tellimuse kõigil kaubaartiklitel on „tarnevalmiduse märgis“. Kui teie tellimus sisaldab ka ilma sellise märgistuseta artikleid, siis me ei saa seda prioriteetselt töödelda.

„30 protsenti hinnaalandust tarnekuludele“: Autodoc võimaldab Autodoc Plusi mudeli Professional liikmetel saada 30 protsenti hinnaalandust tekkivatele tarnekuludele, välja arvatud suuremahuliste kaupade tarned, tarned saartele või tarned väljaspool EL-i asuvatele aadressidele.

3. Autodoc Plusi liikmelisuse mudelid ja nendega kaasnevad eelised


Autodoc Plusi liikmelisuse sõlmimisel saate te valida kolme erineva liikmelisuse mudeli vahel: „Base“, „Optimum“ või „Professional“.

Pane tähele: sinu AUTODOC Plus liikmelisuse eripakkumisi ei saa meie äpis kasutada https://www.auto-doc.ch (Šveits), https://www.autodoc.co.uk/ (Ühendkuningriik) ega https://www.autodoc.co.no/ (Norra).

Lisaks kehtivad punktis 7 toodud selgitused.

Base

Autodoc Plusi liikmelisuse mudel Base sisaldab järgmisi teenuseid:

- tarnevalmiduse märgis teie tellimuste kohta;
- teie vastava tellimuse VIP-staatus.

Optimum

Autodoc Plusi liikmelisuse mudel Optimum sisaldab järgmisi teenuseid:

- tarnevalmiduse märgis teie tellimuste kohta;
- teie vastava tellimuse VIP-staatus;
- teie tellimuse boonus kahekordistub.

Professional

Autodoc Plusi liikmelisuse mudel Professional sisaldab järgmisi teenuseid:

tarnevalmiduse märgis teie tellimuste kohta;
- teie vastava tellimuse VIP-staatus;
- teie tellimuse boonus kahekordistub;
- - 30 protsenti hinnaalandust tarnekuludele (välja arvatud suuremahuliste kaupade tarned, tarned saartele või tarned väljaspool EL-i asuvatele aadressidele);
- 20 protsenti hinnaalandust teatud artiklitele.

4. Lepingu sõlmimine


Eelduseks Autodoc Plusi liikmelisuse sõlmimisele on Autodoci kliendikonto olemasolu. Autodoc Plusi liikmelisus on teie Autodoci kliendikontoga seotud. Kui teil ei peaks seni Autodoci kliendikontot olema, siis saate endale kliendikonto avada veebilehel autodoc.ee oleva registreerimisfunktsiooni kaudu. Selle kohta kehtivad meie veebilehelt https://www.autodoc.ee/services/teenuse-tingimused kättesaadavad üldised äritingimused.

Selleks, et sõlmida Autodoc Plusi liikmelisus, logige ennast oma Autodoci kontole sisse. Seejärel klõpsake tavapärase tellimisprotsessi raames soovitud Autodoc Plusi liikmelisuse mudelil ja järgige tellimise käigus antavaid juhiseid.

Vajutades kinnitusnupule „Ostan nüüd“, sõlmitakse teie ja Autodoci vahel Plusi üldiste äritingimuste (Plus-AGB) kohane leping. Seejärel saadab Autodoc teile teie Autodoc Plusi liikmelisust kinnitava e-kirja.

Autodoc reserveerib enesele õiguse lepingu sõlmimisest keelduda.

5. Lepingu teksti säilitamine


Andmed teie Autodoc Plusi liikmelisuse kohta, kaasa arvatud link käesolevate Plusi üldiste äritingimuste (Plus-AGB) ja taganemisõiguse kohase teabe juurde, saadetakse teile e-kirja teel.

6. Teie isikuandmete kogumine, säilitamine ja töötlemine


Teie isikuandmeid töödeldakse kooskõlas veebilehelt https://www.autodoc.ee/services/privaatsus-poliitika kättesaadava isikuandmete kaitse avaldusega.

Teie antud isikuandmeid säilitatakse teie kliendikontol senikaua, kuni te Autodoc Plusi liikmelisuse üles ütlete ja/või oma kliendikonto kustutate. Lisaks sellele säilitame teie andmeid oma maksu- ja kaubandusõiguslike kohustuste raames.

Kui teie isiklikud andmed muutuvad, olete te ise vastutav nende ajakohastamise eest. Kõiki muudatusi saab ette võtta veebipõhiselt pärast sisselogimist jaotise „Minu konto“ või „Minu Autodoc Plusi liikmelisus“ kaudu.

7. Lepingu kehtivusaeg


Autodoc Plusi liikmelisuse sõlmimisel saate valida järgmiste lepingu kehtivusaegade vahel:

Kuupikkune liikmelisus

Kui te otsustate Autodoc Plusi kuupikkuse liikmelisuse kasuks, siis on lepingu kehtivusajaks üks kuu alates lepingu sõlmimise päevast. Lepingu kehtivusaeg pikeneb automaatselt veel ühe kuu võrra juhul, kui Autodoc Plusi liikmelisust üles ei öelda. Ülesütlemise kohta kehtivad punktis 11 toodud selgitused.

Aastane liikmelisus

Kui te peaksite otsustama Autodoc Plusi aastase liikmelisuse kasuks, siis on lepingu kehtivusajaks 365 päeva alates lepingu sõlmimise päevast. Lepingu kehtivusaeg pikeneb automaatselt veel ühe aasta (365 päeva) võrra juhul, kui Autodoc Plusi liikmelisust üles ei öelda. Ülesütlemise kohta kehtivad punktis 11 toodud selgitused.

8. 30-päevane testliikmelisus


Teie käsutusse on antud valikvõimalus testida 30 päeva tasuta Autodoc Plusi mudelit Optimum.

Testliikmelisuse saab 30-päeva jooksul igal ajal üles öelda. Selle perioodi jooksul ülesütlemise korral ei teki teile mingeid kulusid. Ülesütlemise korral lõpeb teie Autodoc Plusi testliikmelisus 30-päevase testimisperioodi möödumisega. Kuni testimisperioodi täieliku möödumiseni säilivad teie Autodoc Plusi testliikmelisuse eelised.

Kui te Autodoc Plusi testliikmelisust testimisperioodi jooksul üles ei ütle, siis muutub see automaatselt kuupikkuseks Autodoc Plusi mudeli Optimum liikmelisuseks. Sellisel juhul saadab Autodoc teile punktide 4 ja 5 nõuete kohase kinnitusega e-kirja. Punkti 9 nõuete kohane liikmemaks tuleb tasuda kohe.

Testliikmelisust saab iga isik kasutada ühe korra. Autodoci lisakontode kasutamine või registreerimine selleks, et hakata kasutama testliikmelisuse eeliseid, ei ole lubatud.

9. Tasud ja arveldusperiood


Tasumisele kuuluvad Autodoc Plusi liikmemaksud sõltuvad väljavalitud mudelist ja lepingu kehtivusajast. Täpsemalt kehtivad järgmised hinnad, mis sisaldavad seadustega sätestatud kehtivat käibemaksu:

Base

- Aastane liikmelisus: 19,00 €
- Kuuline liikmelisus: 2,00 €

Optimum

- Aastane liikmelisus: 39,00 €
- Kuuline liikmelisus: 4,00 €

Professional

- Aastane liikmelisus: 79,00 €
- Kuuline liikmelisus: 8,00 €

Autodoc Plusi liikmemaksud tuleb tasuda kohe pärast Autodoc Plusi liikmeslepingu sõlmimist.

Kuulise liikmelisuse korral uuenevad Autodoc Plusi liikmelisus ja arveldusperiood ühe kuu möödumisel. Aastase liikmelisuse korral uuenevad Autodoc Plusi liikmelisus ja arveldusperiood 365 kalendripäeva möödumisel. Pärast nimetatud arveldusperioodi lõppu uueneb ka liikmemaksu maksmise kohustus. Arveldusperioodi alguses tekkivad tasud tuleb maksta kohe ettemaksuna.

Testliikmelisuse korral algab uus arveldusperiood pärast testimisperioodi lõppu.

Liikmemaksu arve esitatakse iga arveldusperioodi alguses teie valitud maksemeetodi kaudu. Kehtivad meie veebilehelt https://www.autodoc.ee/services/teenuse-tingimused kättesaadavad maksetingimused.

10. Makseviivitused


Te annate meile volitused debiteerida teie Autodoci kliendikontoga seotud mistahes makseviisi, juhul kui teie esmane makseviis tagasi lükatakse või kui me ei saa seda enam teie Autodoc Plusi liikmemaksu maksmiseks kasutada. Tasumata summade eest jääte vastutavaks teie. Kui mingit makset ei peaks saama edukalt teha, kuna makseviis on aegunud, kontol pole piisavalt vahendeid või mõnel muul põhjusel ning te ei ole oma kontot üles öelnud, siis võidakse teie ligipääs meie teenusele senikauaks tõkestada, kuni oleme mingi kehtiva makseviisi edukalt debiteerinud.

Kui te olete oma Autodoc Plusi liikmemaksude tasumisega hilinenud, siis on meil õigus arveldada kõiki edasisi makseid järgmises järjekorras, juhul kui pole määratud teisiti: tasumata Autodoc Plusi liikmemaksud, aktuaalsed Autodoc Plusi liikmemaksud, meeldetuletuste kulud, seonduvad kulud, õigusabi kulud, töötlemistasud, viiviseintressid, kahjuhüvitusnõuded.

11. Lepingu lõpetamine


Te võite oma Autodoc Plusi liikmelisuse üles öelda igal ajal ilma mingist tähtajast kinni pidamata ja ilma põhjuseid ära toomata. Selleks vajutage oma Autodoc Plusi kontol nupule „Lõpeta Autodoc Plusi liikmelisus“.

Ülesütlemise korral jääb Autodoc Plusi liikmelisus kuni vastava liikmeksoleku ja arveldusperioodi lõppemiseni püsima. Autodoc Plusi liikmelisuse lõpetamisega langevad ära ka kõik Autodoc Plusi liikmelisuse eelised. Te võite aga lepingu lõpetamise järel Autodoc Plusi liikmelisuse igal ajal vabalt uuendada.

Autodoc Plusi liikmelisuse lõpetamisega säilivad Autodoci boonusprogrammi raames teile võimaldatud boonused kooskõlas veebilehelt https://www.autodoc.ee/bonus-system kättesaadavate boonuste tingimustega. Kaugemale ulatuvat nõudeõigust ei ole, iseäranis boonuste väljamaksmiseks.

Autodoc reserveerib enesele õiguse Autodoc Plusi programm igal ajal sulgeda. Sellisel juhul hüvitatakse teile tasud proportsionaalselt selle perioodi eest, mille jooksul te oma liikmelisust enam kasutada ei saa.

Me reserveerime enesele õiguse teie Autodoc Plusi liikmelisus mõjuval põhjusel tähtajatult üles öelda. Me võime teie Autodoc Plusi liikmelisuse tähtajatult üles öelda iseäranis siis, kui:

- te esitate registreerimisel ebaõigeid või ebatäielikke andmeid,
- te rikute korduvalt muid lepingulisi kohustusi ja ei loobu kohustuste täitmata jätmisest ka pärast meie nõudmist,
- teatavaks saavad asjaolud, mis lubavad pidada lepingu lõpetamist vajalikuks mõlema poole huvides.

Sellisel juhul hüvitab Autodoc teile teie makstud liikmemaksu proportsionaalselt mittekasutatud perioodi eest.

Autodoci poolse ülesütlemise korral ei ole teil nõudeõigust uue Autodoc Plusi liikmelisuse sõlmimiseks, ka mitte mõne teise nime või nimetusega.

12. Vastutus


Autodoc Plusi liikmena vastutab Autodoc üldiste äritingimuste (AGB) punktis 16 toodud nõuete eest, mis on kättesaadavad veebilehelt https://www.autodoc.ee/services/teenuse-tingimused.

Tehnika praeguse taseme juures ei saa me garanteerida veatut ja/või igal ajal kättesaadavat Interneti teel toimuvat andmesidet. Me ei vastuta oma teenuste pideva ja katkematu kättesaadavuse eest.

13. Vaidluste internetipõhine lahendamine: teave tarbijavaidluste lahendamise kohta vastavalt määruse nr 524/2013/EL artikli 14 lõikele 1 ning teave tarbijavaidluste lahendamise kohta vastavalt Saksamaa tarbijavaidluste lahendamise seaduse (VSBG) § 36


Kehtivad meie veebilehelt https://www.autodoc.ee/services/teenuse-tingimused kättesaadavate üldiste äritingimuste (AGB) punktid 17 ja 18.

14. Lõppsätted


Autodoc Plusi liikmelisusele kohaldatakse Saksamaa Liitvabariigi õigust, välistades ÜRO ostu-müügi lepingute õiguse kohaldamise. Tarbijate jaoks ei kehti see taoliste sätete kohta, mis vastavalt õigusele, mis oleks ilma selle klauslita kohaldatav (seega reeglina vastavalt selle riigi õigusele, kus on tarbija põhielukoht), on sunduslikult kohaldatavad ja millest ei tohi kokkuleppe kaudu kõrvale kalduda.

Kõigi sellest lepingust tulenevate või sellega seonduvate vaidlusküsimuste lahendamise ainupädev kohtualluvuse koht on Berliin, eeldades, et lepinguosalised pooled on kaupmehed või et teil ei ole Saksamaal või mõnes teises EL-i liikmesriigis üldist kohtualluvuse kohta või et te olete oma püsiva elukoha pärast käesolevate kasutamistingimuste jõustumist välismaale ümber paigutanud või et elukoht või tavaline viibimiskoht ei ole hagi esitamise hetkel teada.

Me oleme õigustatud käesolevaid Plusi üldisi äritingimusi (Plus-AGB) lepingu kehtivusaja jooksul tulevikku suunatud toimega muutma või kohandama, kui see vajalikuks osutub, näiteks seaduste või õiguspraktika muudatuste puhul. Me edastame teile muudetud tingimused enne nende kavandatud jõustumist teksti kujul ja viitame eriti just uutele reeglitele ning jõustumise kuupäevale. Ühtlasi anname teile võimaluse mõistliku aja jooksul otsustada, kas te nõustute teenuste jätkuval kasutamisel Plusi muudetud üldiste äritingimustega (Plus-AGB), ja avalduse esitada. Kui selle tähtaja jooksul ühtki avaldust ei saabu, siis loetakse muudetud tingimused kokku lepituks. Me juhime tähtaja alguses eraldi teie tähelepanu selle õiguslikele tagajärgedele, st vaidlustamisõigusele, vaidlustamise tähtajale ja vaikimise tähendusele. Taoline muutmise mehhanism ei kehti poolte lepinguliste põhikohustuste täitmise muudatuste kohta.

Üksikute sätete õiguslik tühisus ei mõjuta ülejäänud klauslite siduvust.

15. Taganemisõigus


Tarbijana on teil taganemisõigus vastavalt sellekohasele allpool toodud teabele. Tarbija on iga füüsiline isik, kes sõlmib mingi õigustehingu eesmärgiga, mida enamasti ei saa liigitada ei tema äritegevuseks ega tema iseseisvaks kutsealaseks tegevuseks.

TAGANEMISÕIGUSE KOHANE TEAVE

TAGANEMISÕIGUS

Teil on õigus käesolevast lepingust neljateistkümne päeva jooksul ilma põhjusi ära toomata taganeda. Taganemise tähtaeg on 14 päeva alates lepingu sõlmimise päevast.

Selleks, et oma taganemisõigust kasutada, peate te meid –

ettevõtet Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlin Saksamaa („Autodoc”); telefoninumber: +3726189461; Е-post: [email protected]; faks: +49 30 208 478 250;

teavitama oma otsusest käesolevast lepingust taganeda üheselt selge avalduse kujul (nt posti teel saadetud kirjaga, telefoni teel, telefaksi või e-kirja teel). Te võite kasutada selleks lisatud taganemisteate näidisvormi, mis pole siiski ette kirjutatud.

Tähtaja järgimiseks piisab sellest, kui saadate teate taganemisõiguse kasutamise kohta enne taganemistähtaja möödumist.

TAGANEMISE TAGAJÄRJED

Kui te käesolevast lepingust taganete, siis tuleb meil teile tagasi maksta kõik maksed, mida teilt saanud oleme, viivitamatult ja hiljemalt neljateistkümne päeva jooksul alates sellest päevast, kui meile on kohale jõudnud teade teie käesolevast lepingust taganemise kohta. Selleks tagasimakseks kasutame me samu maksevahendeid, mida te esialgse tehingu puhul kasutasite, välja arvatud juhul, kui teiega on sõnaselgelt midagi muud kokku lepitud; teilt ei arvestata selle tagasimakse tõttu mingil juhul maha hüvitisi.

Taganemisteate näidisvorm vastavalt
Saksamaa tsiviilseadustiku rakendusseaduse (EGBGB) lisale 2 artikli 246a § 1 lõike 2 lause 1 punkti 1 ja § 2 lõike 2 punkti 2 kohta

Kui te tahate lepingust taganeda, siis täitke palun allolev vorm ja saatke see tagasi aadressile:

Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlin, Saksamaa, faks: +49 30 208 478 250, e-post: [email protected]

– Taganemisõiguse kohase teabe lõpp –

loader Palun oodake...