Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Laufenn Rehvid

Valides 700 kvaliteetse Laufenn Auto rehvide seast!
Artikleid lehe kohta:
  • Soodne Laufenn Suverehvid osta online
    Laufenn Suverehvid
  • Ostke Laufenn Talverehvid soodsalt Autodoc`st
    Laufenn Talverehvid
  • Ostke soodsad Laufenn Lamellrehvid lamellrehvid terveks aastaks meie poest
    Laufenn Lamellrehvid

Laufenni TOP eelised

Hea läbisõit ja ühtlane kulumine

Optimeeritud rehvi turvisemuster, mis on disainitud kasutades kõrgetasemelist arvutisimulatsiooni, parandamaks pidurdussooritust ja kulumist jaotades kaalu ühtlaselt kontaktpinna vahel.

2-tasemeline blokk

See disain suurendab stabiilsust bloki kestel ning parandab ka veojõudu.

RCS komponent

Spetsiaalne kummist materjal koos tugevdatud karkassi struktuuriga suurendab struktuurilist terviklikkust ja parandab seega vastupidavust ja stabiilsust, mis on raskete koormuste korral olulised faktorid.

Maapinnaga kontakt plaaster suurendab vastupidavust

Blokkide optimaalsed vahed ja sooned tõstavad stabiilsust ja säilitades ühtlase survejaotuse.

Muljetavaldav

Laufenn'i sooritus põhineb kompromissitult pühendumisel kvaliteedile. Pole vahet, kas olete eel tööle, kohtuma sõpradega, asute teele uusi horisonte avastama, Laufenn on alati teiega koos oma rivaalitu soorituse ja usaldusväärsusega.

Lihtne

Laufenn tähendab lihtsust - ilma igasuguste ärritavate lisadeta, mis võiksid teie sõidunaudingut rikkuda. Laufenn keskendub esmavajalikule ja pakub teie vajadustele kohandatud puhast sõidukogemust.

Avatud

Laufenn ei nõustu, et üks suurus sobib kõigile. Tunnete koheselt ära väärtuse ja olete valmis tegema kõik vajaliku uute võimaluste jaoks. Valides Laufenni tähendab olla avatud uutele ideedele.

Praktiline

Laufenn mõistab teid eristavaid eelistusi. Teil on muljetavaldav silm kvaliteedile ja tunnete selle koheselt ära. Teete alati õige valiku. Laufenn on laitmatu stiili väljendus ja esindab kaasaegset personaalsust.