Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Soodsad rehvid

Otsi rehve suuruse järgi
Valige õige mõõt Rehvid
205 / 55 R15
Hooaeg
Kõik
Otsi

Soodsad rehvid: kuidas ostmiselt kokku hoida?

Rehvid on kuluosad ja sellepärast tuleb neid regulaarselt asendada. Asendusintervalle ei määra mitte läbitud kilometraaž või aeg, vaid turvisemustri kulumisaste ja mõningatel juhtudel ka aastaaeg. Ärge kasutage kunagi kulunud rehve: see on ohtlik ja ebaseaduslik. Selles artiklis räägime teile, kuidas saate valida soodsaid rehve.

7 moodust soodsaks rehvide ostmiseks

  1. Tutvuge lähemalt Aasia tootjate pakutava sortimentiga. Vaadake nende firmade tooteid, mis osalevad lugupeetud ajakirjade testides. Vaatamata sellele, kui teatud rehve ei tunnistatud kokkupõrketestides parimateks, siis arvestage sellega, et neid võrreldi oma klassi kõige usaldusväärsemate rehvidega. Seega on need kasutamiseks turvalised. Näiteks võite vaadata Nankangi, Kenda ja Maxxise rehvivalikut.
  2. Samuti võite leida kvaliteetseid soodsaid rehve ka eelarvesõbralike Euroopa brändide sortimendist. Reeglina on nendeks tuntud tootjate odavamad kaubamärgid. Näiteks Michelin toodab Tigari rehve, Continental - Matador ja Barum rehve ning GoodYear - Debica ja Sava rehve.
  3. Hoidke end kursis meie e-poe kampaania pakkumistega. Pakume tooteid sageli soodushinnaga. Liituge meie uudiskirjaga, et saada värsket informatsiooni meie uute eripakkumiste koha teid huvitavatele toodetele, nii on teil võimalus saada head rehvid soodsalt.
  4. Ärge jätkake uusimate toodete jahtimist. Rehv, mis on toodetud 3 aastat tagasi on kindlasti odavam kui värskelt välja antud mudel. Rehvide keskmine säilivusaeg on 5 aastat. Kui teile piisab 2-aastaseks kasutamiseks ühest rehvikomplektist, võite varem toodetud mudeli osta ilma kahtlusteta.
  5. Valige vastastikku vahetatavad rehvid. Kõrgema külgseinaga rehvid on sageli soodsamad kui madala profiiliga. Kui valite rehvisuuruse õigesti, säästate raha. Näiteks ostes 175/65R14 rehvid 185 / 60R14 asemel säästate kuni 10% nende hinnast.
  6. Kiiruse- ja koormusindeksid peavad vastama teie sõiduki töötingimustele. Kui eelistate pingevaba sõitmist, pole selleks vaha osta kiireid või tugevdatud rehve, need on üldiselt ka kallimad.
  7. Kui lund sajab teie piirkonnas harva ja teid puhastatakse regulaarselt pole naastrehve vaja osta, sest need on kallid. Naastudeta talverehvid maksavad lähevad teile vähem maksma.

Müügihitid

Minge preemium rehvimarkide valikusse