Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
87 Asja

Autoremondi teostamise sisaldab sageli kahjustatud poltide, kruvide, keermestatud tihvtide ja teiste kinnitusdetailide eemaldamist. Seda ülesannet pole alati võimalik tangide või mutrivõtme abil lahendada. Sellistes olukordades kasutatakse kruviekstraktorit. See on käepide, mis on valmistatud varda kujul. See on sisestatud deformeerunud kinnitusvahendi keskosas puuritud avasse ja kinni jäänud kinni.

Kuna kinnitused erinevad keermestatud osa läbimõõdu poolest võib nende eemaldamiseks vaja minna erineva suurusega tööriistu. Kõige mugavam selleks on osta kruviekstaktrorite komplekt, mis võib sisaldada lisaks metallipuuri otsikuid, toruvõtmeid, pöörde mutreid ja muud

Millised on kruviekstraktorite tüübid?

Disaini alusel:

  • Sirged soontega kruviekstraktorid. Need on koonusja kujuga ja need lüüakse haamriga kahjustada saanud kinnitusse. Neid tööriistu on lihtne kasutada ja need on soodsad. Need on kasutatavad nii parempoolse kui ka vasakpoolse keermega kinnitusdetailide eemaldamiseks.
  • Spiraalsed kruviekstraktorid. Need on keermestatud elemendid. Need keeratakse kinnitusse ja eemaldatakse koos sellega. Töö teostamiseks tuleb kasutada toruvõtit.

Tootjad kasutavad nende tööriistade valmistamiseks erineva tugevusega materjale. Enamasti on nendeks kroomvanaadium või kroommolübdeenteras.

Nõuanded kruviekstraktorite kasutamiseks

Kasutage tööriistu vaid vastavalt tootjapoolsetele soovitustele. Enne tööga alustamist töödelge kinni jäänud kinnitusi läbitungiva määrdeainega. Kui sellel on roostetäppe kasutage spetsiaalset roostelahustit. Siis võtab eemaldamine vähem aega.

Enne aukude puurimist märkige osaga keskmine punkt kärni abil. Kasutage vastava läbimõõduga trelliotsikut ja otsa tsentreerimiseks spetsiaalset juhthülssi.

Spiraaliseadme kasutamisel pidage meeles, et saate seda pöörata vaid keerme suunas. Muul juhul tekib võimalus tööriista kahjustada.

AUTODOC: mugav e-pood

AUTODOC`i kataloogis on auto remontimiseks saadaval palju kvaliteetseid tööriistu. Pakume soodsaid hindu kõikidele toodetele, viime sageli läbi kampaaniaid ja anname ostjatele allahindluskuponge. Hakake kohe meie e-poe kliendiks ja tehke internetis vaid kasumlikke oste.

loader Palun oodake...