Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
32 Asja

Laagrite ja pukside vahetamiskomplekte kasutatakse mitmesuguste autosade paigaldamiseks ja demonteerimiseks: laagrid, puksid, tihendid ja muud varuosad, mis sobivad nende paigalduskohale tihedalt. Pidurite ja kandevõime abil on võimalik vältida komponentide kukkumist, blokeerimist või kahjustamist, samuti kaitsta kinnituskohta deformatsiooni eest. Seadme kuju kopeerib selle kuju, mis tagab jõu ühtlase jaotumise kogu ümbermõõdu ulatuses.

Millised on laagrite ja pukside vahetamiskomplektid?

Materjali järgi:

  • Metall. Need on väga vastupidavad ja sobivad väga tihedalt sobitatud osade eemaldamiseks, näiteks tihendid.
  • Plastik. Nad ei kaalu liiga palju ja on korrosioonikindlad. Kasutatakse peamiselt rihmarattaid ja käikuid, samuti laagreid ja tihendeid.

Peale selle erinevad need tööriistad läbimõõdu, kõrguse, seina paksuse poolest. Oma ülesande täitmisel on alati oluline kaaluda neid omadusi kui valesti valitud draiver võib põhjustada uue varuosa kahjustamist.

Näpunäited laagrite ja pukside vahetamiskomplektide kasutamise kohta

Enne seadme kasutamist lugege hoolikalt tootja juhiseid. Veenduge, et tööriista läbimõõt on sama, mis lahti võetud osa mõõtmed.

Paigalduskoht tuleb puhastada mustusest ja vajadusel lihvida. Lihtsaks paigaldamiseks lubatakse seda määrida spetsiaalse vahendiga. Siiski on soovitav eemaldada rooste inhibiitori aine varuosa pinnalt.

Töö ajal peate alati olema kindel, et seade kinni paigaldatud või eemaldatud komponendilt kogu ümbermõõdule. Vastasel korral võib see muutuda askew.

Pärast töö lõpetamist peate tööriista põhjalikult puhastama. Parem on see salvestada tööriistakasti: seega on kõik vajalikud tööriistad alati teie käes.

AUTODOC: mugav veebipood

Meie veebipoe kataloogi leiate laias valikus kvaliteetseid ja odavaid tööriistu auto remondi ja hoolduse jaoks. Nende abiga saavad kõik tööd kergeks, tõhusaks ja kiiremaks. Mugav otsingusüsteem võimaldab leida vajalikku üksust mõne sekundi jooksul. Meie klienditeeninduse spetsialistid on alati valmis vastama kõigile küsimustele, mis teil on esemete valimisel või tellimuse esitamisel.

loader Palun oodake...