0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
29 Asja

Ratatalaagri tõmmitsaid kasutatakse nende osake kiireks eemaldamiseks, lihtsalt ja mõnikord nende paigaldamiseks. Laske teoseid teha nii hoolikalt kui võimalik. Aidata vältida rummu keskosa auku kahjustumist ja laagrikraani hävitamist.

Millist tüüpi rattalaagri tõmmitsaid on olemas?

Sõitja tüüp:

  • Hüdrauliline. Neid toidetakse silindris oleva vedeliku kokkusurumisega, mida iseloomustab kõrge jõudlus ja võimsus. Sobib suurte osadega töötamiseks, seetõttu kasutatakse neid sageli kommertsveokite hooldamiseks.
  • Mehaanilised on lihtsamad kujundused. Nõua märkimisväärseid füüsilisi jõupingutusi, mistõttu neid ei ole väga mugav kasutada, kui on palju tööd või tegemist on suurte osadega.

Disainilahenduse järgi:

  • Sisemised tõmbejad. Sobib töö tegemiseks kitsastes kohtades. Peetakse mitmekülgseteks tööriistadeks. Haardke laagrikraani sisemine osa.
  • Välised tõmburid. Tihti kasutatakse võlli surutud laagrite eemaldamiseks. Võib kasutada väliskõrgusega osade lahtivõtmiseks velgedega.
  • Kandurjaotur. Haarake välist rõngast. Esitage turvaline sobivus. Ideaalne osadele õhukese seinaga.
  • Universaalne. Aidake detailide lahtimonteerida ja paigaldada ilma rummu ise eemaldamata.

Tööpõhimõtte alusel:

  • Võimsuspoldi abil. On väga populaarsed, sest need võimaldavad töötada nii suurte kui ka väikeste osadega.
  • Slaami haameriga. Kavandatud osade eemaldamiseks pimeaukudest.

Tööpõhimõte

Vaatamata disainilahenduste erinevustele on kõigil varrastega varustatud tööriistadel sarnane tööpõhimõte. Peamine tööosa on keermestatud varda, mis teeb ühendi liikumiseks ja surub tagakülge. Viimane on kas võll, millel on pressitud laager või varem paigaldatud rehvimõõt. Kui varda vajutab tagaküljel, tõmmake lõualuu varvast oma istmelt. Mõnedes tööriistades ei ole lõuad, vaid varras ise selle osa kinni hoiab. Mehaanilistest tõmmitsadest keeratakse varda kas käsitsi või mutteriga. Hüdraulilistes seadmetes liigutatakse see suruõhu abil.

Liugvasaraga varustatud tõmmitsad toimivad erineval moel.. Osa eemaldatakse, tõmmates põrkeraua peata mitu korda varrele asetatud haameriga.

Näpunäited rattalaagrite tõmmitsate kasutamise kohta

Enne alustamist peaksite hoolikalt läbi vaatama juhiseid hoolikalt tööriista kokku panemiseks. Samuti on vaja kontrollida ja kontrollida seadmeid. Kahjustatud seadme kasutamine pole lubatud. Hüdro tööriistadega töötamisel tuleb kontrollida töövedeliku taset.

Tööde teostamisel on oluline hoida instrumendi vardat õige nurga all backspotti. Seadme täiendamine on keelatud.

Te peate järgima ohutusnõudeid. Kui soovite laagrit eemaldada rummu lahtivõtmisega, veenduge, et auto oleks kindlalt fikseeritud. Sel eesmärgil on parem kasutada autotõstukit.

AUTODOC: mugav veebipood

Meie e-poest saate osta rattalaagri tõmmitsaid ja teisi tööriistu, mida vajate auto remontimiseks kiiresti ja lihtsalt odavalt. Meie kataloogis on esitatud juhtivate tootjate tooted. Ostetud seadmed teenivad teid juba aastaid. Paljud tooted on saadaval spetsiaalse hinnaga. Seetõttu peate enne tellimuse saamist pöörduma meie spetsialistide poole: nad aitavad teil täpselt leida, mida te vajate, ja räägite praegustest soodustustest.

loader Palun oodake...