Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
16 Asja

Sisemiste laagrite tõmmitsad on spetsiaalsed tööriistad, mis on ette nähtud süviste soonte ja raskesti ligipääsetavates kohtades lukustatavate pukside, laagrite, väntvõllide haakeseadiste ja muude varuosade lammutamiseks.

Millised on sisemiste laagrite tõmmitsate tüübid?

Haaramisosa kujundusega:

  • Kutsekarva kujundusega. Kasutatakse väliskraani haardeosade eemaldamiseks, kui nende taga on vähe ruumi.
  • Küünla kujundusega. Pange tihedalt kinni. Kuid nad vajavad mõne ruumi elemendi taga.
  • Pimedate korpuse eemaldajad. Kavandatud osade lahtivõtmiseks sisemise ja välimise rõngaga sobivate häirete korral. Välise ja sisemise laagriraami vahel asetatakse kaks palliga paksendusega varustatud adapterit. Kui need pööratakse 90 kraadi, haaravad nad laagrisõitu.

Tööpõhimõte:

  • Võimsuspoldi abil. Nende tööriistade disain on ristlõikega. Kruvi pööramisel laager väljub koos tõmbega.
  • Slaami haameriga. Tõmmake varda haamriga, mis libiseb mööda seda ja kinnituspunkti. Varur on demonstreeritud šokkide impulsi tõttu. Need tööriistad sobivad suurepäraselt sügavale komplekti või kinnijäänud autoosade eemaldamiseks.

Näpunäiteid sisemiste laagrite tõmmitsate kasutamise kohta

Erinevate disainilahenduste tööriistade kasutamisel võivad sammud järgida. Näiteks tuleb pimedate korpuse tõmburitega töötades kõigepealt eemaldada pitseri ja puurida laagri eraldaja. Üksikasjalikumat teavet leiate seadme juhendist.

Ehitustööde teostamisel veenduge, et haamri rööpade või varda varras oleks täisnurga all oleva varuosaga, mille olete lahti võtnud. Tööriista vale asend võib põhjustada selle rikke, kahjustada osa või selle istet.

Enne kui hakkate kruvi keerama või kasutate haamerit, on oluline, et rihmad oleksid kindlalt fikseeritud, et vältida tööriista libisemist.

Ehitustööde tegemisel tuleb ühtlaselt jaotada sisemise laagri tõmmistale rakendatav jõud, et mitte kahjustada varuosi, mida me demonteerime, ja selle istet.

AUTODOC: mugav veebipood

Oleme teinud kõik endast oleneva, et saaksite mugavalt AUTODOC'is veebipoest osta. Seetõttu oleme loonud kasutajasõbraliku otsingusüsteemi ja jaganud kõik tooted kategooriatesse. Vajalike elementide leidmine ei võta teid kaua aega. Vajadusel võite alati pöörduda meie spetsialistide poole, et muuta valitud tööriista spetsifikatsioon täpsemaks. Pakume tihti tutvustusi, nii et saaksite osta usaldusväärsetest tootjatelt sisemise laagrite tõmmitsaid ja teisi seadmeid taskukohase hinnaga. Tellimust saate tellida 24 tundi ööpäevas, isegi pärast kella 22.00. Meie spetsialistid töötlevad seda järgmisel hommikul esimene kontakt, et kinnitada tellimuse üksikasjad. Pealegi, kui laadite oma nutitelefoni mobiilirakenduse alla, saate tellimuse igal pool asetada.

loader Palun oodake...