0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
58 Asja

Tööriistakärud on tööriistade hoidmiseks ja transportimiseks mõeldud metallist kapid. Varustatud raskeveokite pöördrattarehvidega, mis võimaldavad seadmete liigutamist tööpiirkondade vahel. Nad annavad võimaluse korralikult korraldada tööruumi ja hoida kõik korras.

Tööriistakärude tüübid

Disainilahenduse järgi:

  • Riiulikärud. Raamitud esemed, mis on varustatud mitme avatud riiuliga. Kasutatakse peamiselt suurte esemete ja väikeste autovaruosade, näiteks rooliratta, generaatorite, starterite, piduriketaste hoidmiseks.
  • Tööriistakott. Suletud tüüpi tooted, mis on varustatud erineva suurusega sahtlitega. Sektsioonide arv varieerub sõltuvalt mudelist: neist võib olla kas 8 või 15. Need tooted on sageli varustatud ukse sulgurite, lukkude, vahttööriista korraldajatega. Suletud tööriistakärude eeliseks on top, mida saab kasutada töölauana.
  • Riiulite ja sahtlitega käru. Universaalmudelid, mis on varustatud avatud ja suletud sektsioonidega.

On ka teisi eristavaid omadusi:

  • Seina paksus. Kõige levinumad esemed, mille seinapaksus on 0,8 ja 1,2 mm. Mida kõrgem see parameeter, seda usaldusväärsem ja kestvam disain.
  • Kandevõime. See sõltub sahtlite ja riiulite arvust ja suurusest. Näiteks väikesed sektsioonid taluvad tavaliselt umbes 15 kg ja suured sobivad umbes 30 kilogrammi. Ülemise riiuli maksimaalne kandevõime võib ulatuda 40 kilo- ni.
  • Sahtli juhendite tüüp; Üldiselt kasutatakse rullijuhte või kuullaagritega teleskoop-süsteeme.
  • Rataste lukustamine. Need võimaldavad hoida tööriista rindkere rattad fikseeritud ja hoida seda kindlateks pindadeks.
  • Varustuse nimekiri. Kataloogides on esemeid, millel on külgkonksud, magnetilised hoidjad, spetsiaalsed kummist põrandakatted, perforeeritud seinad sageli kasutatavate tööriistade paigutamiseks jne.

Täna on võimalik osta tööriistakäru, mis sisaldavad juba kõike vajalikku. Neid on varustatud kõige populaarsemate autode remonditööriistadega, eriti kruvikeerajad, mutrivõtmed, põrkmehhanismvõtmed. Esemete arv võib olla 200 või 387. Täisvarustuses oleva tööriista kruvi hind sõltub selle sees olevate tööriistade hinnast.

Näpunäited tööriistakärude kasutamise kohta

Enne käru kasutamist lugege tootja käsiraamatut ja ärge seda üle koormamata. Vajadusel puhastage see pehme niiske lapiga. Ärge kasutage lahusteid ega abrasiivseid detergente. Tööriistaribade säilitamine kõrge niiskusega tingimustes ei ole soovitav. Samuti on aeg-ajalt määrida sahtli juhendid.

AUTODOC: mugav veebipood

Kas otsite veebipoest, kus saate odavalt osta auto remondi vahendeid? Tere tulemast AUTODOC'i. Meil on tohutult hulk kvaliteetseid tooteid. Paljude objektide jaoks on saadaval sooduspakkumised. AUTODOC`ga on lihtne säästa, täidate veebisaidile või mobiilisrakendusele täna veebipõhise tellimuse kaudu ja näete seda ise.

loader Palun oodake...