0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
6 Asja

Kui tööstuslik pöördratas on kahjustatud, on võimalik osta teine ​​ja asendada see ise. See säästab sulle uue tööriistakäru ostmise probleemi kõrge hinnaga. Selle varu tõttu pöörleb laagri ümber oma telje ümberminekut, mis muudab käru ümber töökotta.

Millist tüüpi tööstuslikke pöördrattaid on olemas?

Need tarvikud erinevad mitmete omaduste poolest:

 • Disain Enamik mudelitest koosnevad erinevatest materjalidest valmistatud rattast ja rehvist. Esimene osa on aluseks ja teine kontaktis pinnaga, millel käru liigub. Lisaks on saadaval ühtsed mudelid, mis on valmistatud ühest materjalist.
 • Kandevõime. Näiteks saab osa projekteerida 200, 400, 1000 kg kohta.
 • Materjal Rataste valmistamiseks kasutatakse terast, alumiiniumi, polüpropüleeni, polüamiidi. Rehvid võivad olla kummist, polüuretaanist, fenoolformaldehüüdvaigudest. Lisaseadmete jaoks mõeldud sulgurid on valmistatud terasest ja tugevdatud plastikust. Metalli elemente saab värvida või katta tsinkkattega.
 • Läbimõõt. Reeglina, seda suurem see on, seda parem on tal taktikatega kokku puutuda.
 • Töötemperatuuri vahemik. Selle kriteeriumi järgi on võimalik eristada järgmisi katalooge kuuluvate toodete rühmi:
  • siseruumides kasutamiseks;
  • nii siseruumides kui väljas kasutamiseks;
  • vastupanu äärmuslikele temperatuuridele.

Näpunäited tööstuslike pöördrataste kasutamiseks

Aksessuaar peaks paigaldama tööriistakasti tootja soovitustele. Oluline on veenduda, et pöörlemistelg on vertikaalne. Kasutage ühe ja sama tüüpi pöördrattaid.

Ei soovitata ületada tootja soovitatavat kandevõimet. Kontrollige regulaarselt lisaseadmete kahjustusi ja häireid. Kui osa on ebaõige, asenda see. Peaksite meeles pidama, et laagrid vajavad aeg-ajalt määrimist.

AUTODOC: mugav e-pood

Kas soovite tellida tööstuslikke pöördrattaraid internetist? Külastage AUTODOC! Ostes selleks kõike, mida auto remondiks vajate, või teie töökoda on muutunud veelgi mugavamaks, kuna oleme loonud mobiilirakenduse. Paigaldage see - ja paljud madalama hinnaga esemed lähevad sulle lähemale! Ärge kaotage oma võimalust osaleda meie e-poest toimuvates tutvustustes.

loader Palun oodake...