1.000 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa Näide

0 Asja
#
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
0,00 €

Volkswagen ei
arenda enam
sisepõlemismootoreid

Telli
MEIE UUDISKIRI

Meie viimaste uudiste ja nõuannete saamiseks lisage oma e-mail:

Elektrisõidukite kasvava populaarsuse kontekstis on kasvav arv autotootjaid otsustanud hüljata traditsiooniliste sisepõlemismootorite kasutamise. Saksa ettevõte pole erand. Volkswagen`i strateegiline juht Michael Jost väitis, et ettevõte on atmosfääri saastavate jõuallikate välja töötamise täielikult lõpetanud. Tema sõnul on see radikaalne samm saanud alguse soovist takistada globaalset soojenemist.

Seevastu toimub üleminek elektrilistele autodele järk-järgult. Hetkel töötavad ettevõtte insenerid viimase generatsiooni bensiini- ja diiselmootorite arendamisel, mis peaksid välja tulema aastal 2026. Pärast seda keskendutakse MEB ja PPE platvormide arendamisele ja parandamisele, mida hakatakse kasuta,a elektriautode baasina.

Järgmise 5 aastaga kavatseb ettevõte kõvale panna 50 miljonit dollarit - et rahastada lülitust ICE sõidukite tootmiselt elektriautode ja autopilootsüsteemide tootmisele. VW Group loodab 2030 aastaks välja lasta oma enda täielikult elektriliste autode mudelivaliku. Selles protsessis pole mitte ainult sõiduautod, vaid ka kommertssõidukid ja mootorrattad, mis varustatakse elektrimootoritega.

Vaatamata sellele toodetakse sisepõlemismootoriga autosid piiratud koguses isagi pärast 2050 aastat - peamiselt riikides, kus on laadimiseks ebapiisav infrastruktuur. Need sõidukid ehitatakse vanadel platvormidel.

Ostke internetist soodsalt, eripakkumised ja kampaaniad - TecDoc Inside

Siin avaldatud andmeid eelkõige kogu andmebaasi andmeid ei tohi kopeerida. Andmete või kogu andmebaasi andmete reprodutseerimine, levitamine ja/või ülalnimetatud tegevuste teostamine kolmandate isikute poolt ilma TecDoc eelneva nõusolekuta ei ole lubatud. Nõuete rikkumist loetakse autoriõiguste rikkumiseks ja karistatakse.

Rahvusvaheline klienditeenindus

Eesti klienditeenindus[email protected]Autodoc.ee – Hotline ja klienditeeninduse

© 2019 www.autodoc.ee: AUTODOC online pood

Uus, lihtsustatud otsing muudab õige varuosa leidmise teie jaoks lihtsamaks. Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter MEYLE
Varuosad + Autotootja Süüteküünal CITROËN
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 029 550 2200
Artikli number 575011
Artikli number + Tootja 578502 VALEO
OEN 1611348480
OEN + Tootja 1613157180 VALEO
loader Palun oodake...