Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
203 Asja

Auto parandamisel on sageli vaja keermestatud kinnitusdetaile paigaldada või lahti võtta. Elektrilised kruvikeerajad aitavad seda ülesannet palju kiiremini täita. Need on eriti suured kinnitusdetailidega tegelemisel.

Millist tüüpi elektrilisi kruvikeerajaid on olemas?

  • Sirge. Neid seadmeid iseloomustab kõrge pingutusmoment.
  • Nurga all. Käepärane, kui kinnitusvahendid on raskesti ligipääsetavates kohtades.

Kataloogides leiduvad üksused erinevad draivi tüübi poolest. See võib olla:

  • Elektriline. Need tööriistad võivad töötada ilma täiendavate seadmeteta. Need jagunevad järgmistesse kategooriatesse:
    • Aku abil. Kasulik, kui ümbruses pole pistikupesasid. Tavaliselt on kaasaegsed mudelid liitium-ioonakud. Need toiteallikad on kergekaalulised. Neid saab laadida, kui see on vajalik mitte ainult siis, kui nad on muutunud tasaseks.
    • Toiteallikas. Sobib töökoormuse saamiseks. On märkimisväärselt odavad.
  • Pneumaatiline. Need seadmed vajavad kompressorit. Need on kerged; tänu sellele töötajad väsivad töötamise ajal vähem. See ei ole ohtlik, kui kasutada gaasi saastumist ja niiskust.

Ostu sooritamisel veebis palun pöörake tähelepanu lisafunktsioonidele, mida need tööriistad võivad olla. Näiteks võivad nad esineda löörežiimi või taskulampi (taskulamp).

Tööpõhimõte

Erinevalt kruvipüstolist, millel on sarnane disain, ei ole sellel tööriistal võtmeaba padrunit. Selle asemel on natuke adapter. Elektriliinilt või aku abil töötaval tööriistil on epitsükliline käigukastiga rong, mis edastab elektrimootorilt pöörlemiskiiruse spindlile. Pöördemomendi reguleerimiseks on hammasratas varustatud haakeseadisega. Õhukompressoriga varustatud seade on varustatud pneumaatilise mootoriga. Sellisel juhul pöörleb spindel tänu suruõhuvarustusele.

Nõuanded toite kruvikeerajad kasutamiseks

Lugege tootja käsiraamatut ja järgige selles esitatud soovitusi. Kasutage ainult seadmeid, mis töötavad korralikult. Kui natuke on kulunud, asenda see uuega. Kahjustatud kaablid tuleb asendada ainult spetsialistid. Käivitage seade alles siis, kui selle bitt on kinnitusvahendiga kokku puutunud. Ära kasuta liiga palju jõudu.

Tööriista puhastamiseks kasutage niisket kangast või lappi. Püüdke hoida seadet otsese päikesevalguse eest ära; ära hoida vedeliku ja mustuse sisenemist.

AUTODOC: mugav veebipood

Meie veebipoes võite osta elektrilisi kruvikeerajaid ja muud tööriistad mootorsõidukite remontimiseks taskukohase hinnaga. Veebisaidil on sageli tutvustusi. Võta oma võimalus osta rohkem sama hinna eest!

loader Palun oodake...