Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
5555 Asja

Autode põrandamatid kaitsevad auto põrandat mustuse ja niiskuse eest muutes puhastusprotsessi märkimisväärselt lihtsamaks. Lisaks võib see muutuda autode salongi keskpunktiks.

Auto põrandamattide tüübid

Tootmismaterjali alusel:

  • Kumm. Need klassikalised tooted kaitsevad hästi nii mustuse, kui ka niiskuse eest. Need on soodsad, vastupidavad ja kestavad kaua.
  • Polüuretaan. Need käepärased ja kerged tarvikud näevad kummiga sarnased välja.Need paistavad silma paindlikkuse ja külmakindluse poolest ning on sellepärast ka kallimad.
  • Tekstiil. Need on kulumiskindlad lisad, mis on valmistatud kummipõhjaga sünteetilisest kangastest. Nende peamiseks eeliseks on lai värvivalik; puuduseks on üpriski keeruline hooldus.
  • Paber. Need on ühekordselt kasutatavad tooted, mis imavad niiskust kiiresti. Need kaitsevad põrandat lühiajalisest auto kasutamises tekkida võiva määrdumise eest.

Auto mudelite matte on nii universaalseid kui konkreetsete mudeli jaoks loodud variante. Esimesed sobivad mitmetele autodele, kuid need ei pruugi katta kogu põrandapinda. Teist tüüpi matid on valmistatud konkreetse mudeli ja sõiduki jaoks ning sobivad ideaalselt salongiga kattes põranda täielikult. Mõnedel tarvikutel võivad olla auto needid, klambrid, konksud, avad, libisemisvastased ogad ja muud detailid, mis aitavad kaasa usaldusväärset põrandale kinnitamist.

Lisaks erinevad tarvikud üksteisest külje kõrguse poolest. Tavaliselt varieerub see vahemikus 1-4 cm. Selle parameetriga tuleks valiku tegemisel arvestada. Kõrged ääred kaitsevad põrandat vee ja mustuse eest paremini, seevastu võivad need mõnedes mudelites takistada juhi võimet pedaalidele vajutada.

Nõuanded autode põrandamattide kasutamiseks

  1. Kummist või polüuretaanist tooted on sarnaselt puhastavad lihtsalt sooja vee ja spetsiaalse vahendiga, mida saab kasutada märkimisväärse määrdumise puhul.
  2. Tekstiilist matte on mugav puhastada pintslite või kodus kasutatavate tolmuimejatega. Tekstiiltooteid pole soovitatav kloppida, sest nii on oht neid kahjustada. Kangekaelsemate plekkide puhul võite kasutada spetsiaalselt materjalide jaoks valmistatud keemiatooteid.
  3. Kuivamiseks tuleks tarvikud riputada vertikaalselt ilma neid painutamata, et vesi neist välja tilguks. Neid pole soovitatav pigistada, sest see mõjutab materjali alust negatiivselt.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Selleks, et osta auto põrandamatte mugavamalt, tuleb teil lihtsalt meie e-poodi ennast kasutajaks registreerida. Lõime kasutajasõbraliku kataloogi, kust leiate kõik vajaminevad tooted lihtsasti üles. Küsimuste korral võite pöörduda meie klienditeeninduse poole. Haldurid konsulteerivad teiega internetis või telefoni teel, räägivad aktiivsetest kampaaniatest ja vajadusel aitavad tooteid välja valida. Olge meie klient ja kasutage esimese klassi teeninduse eeliseid.

loader Palun oodake...