Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
500 Asja

Auto pagasiruumi matid kaitsevad auto polsterdust mustuse, niiskusese, hõõrdumisjälgede, kriimustuste ja korrosiooniplekkide eest. Selle olemasolu võimaldab lühendada ka puhastusaega.

Auto pagasiruumi matid

Tootmismaterjali alusel:

  • Kumm. Need on vastupidavad ja usaldusväärsed tarvikud, mis on märkimisväärsed hoolduse lihtsuse ja taskukohase hinna poolest. Lisaks ei libise kummi pinnale asetatud objektid transportimise ajal.
  • Tekstiil. Need on esindusliku välimuse ja erinevate värvidega mudelid. Nende tootmiseks kasutatakse kulumiskindlat kangast. Need neelavad kiiresti niiskust, on kerge ja soodsad.
  • Polüuretaan. Need tarvikud on paindlikud, kergesti pestavad, kiiresti kuivavad ja veekindlad. Samuti on need vastupidavad hõõrdumise, keemilistele ainetel ja temperatuurikõikumiste suhtes. Lisaks sellele on polüuretaanist tooted kaks korda kergemad kui samade mõõtmetega kummist  tooted.
  • Kummi-plastik. Need säilivad pikka aega ja painduvad hästi. Need on keemiliste ühendite suhtes absoluutselt neutraalsed ja neil ei ole happelist lõhna.
  • Plastikust.  Need on odavad ja kergesti hooldatavad tarvikud. Need ei ole väga paindlikud, kuid kaitsevad hästi mehaaniliste kahjustuste eest.

Polümeerist auto lisatarvikud on tavaliselt külgedega, mille kõrgus varieerub vahemikus 2-6 cm. Tekstiili- ja kummitooteid valmistatakse tavaliselt ilma nendeta.

Tootjad pakuvad spetsiaalseid ja universaalseid matte. Esimesed on valmistatud konkreetsele autodele ja vastavad täpselt selle pagasiruumi parameetritele. Teisi on võimalik kasutada mitmesugustes autodes. Enamiku nendest suurust ja vormi on võimalik reguleerida.

Nõuanded autode pagasiruumi mattide kasutamiseks

  1. Mõned tarvikud nõuavad pagasiruumi külge spetsiaalsete kinnituselementidega kinnitamist.  Paigaldamiseks järgige tootjapoolseid juhiseid.
  2. Tavaliselt tuleb kummist, polüuretaanist ja plastikust autode pagasiruumi matte lihtsalt veega pesta ja vertikaalses asendis kuivatada. Suurema määrdumise korral võib kasutada spetsiaalseid keemiatooted.
  3. Tekstiilmatid puhastatakse pintsli või niiskust imava tolmuimeja abil. Kõrgsurve seadme kasutamine on lubatud keskmise võimsusega. Sellise seadme kasutamisel tuleb voolikut hoida vähemalt 20 cm kaugusel. Pesumasinas neid pesta ei soovitata.
  4. Universaalse toote suuruse vähendamiseks võite kasutada täiesti tavalisi kääre. Enamike toodete puhul on vaja jooned sisse lõigata.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Kas soovite osta auto pagasiruumi matte ilma probleemideta? Hakake AutoDoc-i kliendiks. Siit saate kõik oma auto jaoks vajaliku soodsalt ja kiiresti. Leiate ideaalselt sobivad tooted meie mugavast kataloogist üles kõigest minutitega. Paljusid neist müüakse allahindlusega. Tehke meie e-poest tellimus kohe praegu ja nautige mugavat ostmist.

loader Palun oodake...