Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
500 Asja

Autode istmekatete tellimine on suurepärane võimalus auto sisustuse värskendamiseks ja istmepolstri kaitsmiseks kahjustuste ja määrdumise eest. Kulumise korral on salongi välimust äärmiselt lihtne uuendada ja need asendada.

Autode istmekatete tüübid

Tootjad kasutavad erinevaid materjale. Nendeks võivad olla:

  • Nahk. See näeb luksuslik välja ja sobib ideaalselt teie auto sisustusega. Samal ajal ei nõua see keerulist hooldamist. Mustus on niiske lapiga kergesti eemaldatav. Kõige kiirem nõudlus on kunstnahast valmistatud tarvikute järele - need on soodsamate hindadega, kui naturaalsest nahast. Seevastu lähevad nahast toote kuuma ilmaga väga soojaks, mis võib põhjustada teatud ebamugavusi. Madalatel temperatuuridel on need jälle liiga jahedad.
  • Kangas. Tekstiilkatted on saadaval väga laias värvivalikus. Paljusid neist on kerge pesta ja need peavad kaua vastu. Lisaks on neid mugav kasutada.
  • Karusnahk. Puudutamisel pehme ja meeldiv materjal. Nõuab korrapärast hooldamist: sellest materjalist tooteid tuleb aeg-ajalt raputada ja kammida. Soovi korral saate valida tehiskarusnahast valmistatud tarvikuid. Nende välimus on muljetavaldav, samas on need soodsamad kui naturaalsed analoogid.

Väljalõigetega auto istmekatted võivad olla üheosalised või koosneda eraldi osades. Kui tellite e-poest pöörake tähelepanu lisafunktsioonidele. Nad võivad olla:

  • Massaažiefekt. See funktsioon saavutatakse sisseehitatud vibratsioonielementide abil.
  • Küte. Mõned mudelid sisaldavad temperatuuri reguleerimise lülitit.

Tootjad pakuvad universaalseid tarvikuid ja need on disainitud spetsiaalselt automudelite järgi. Viimased istuvad auto istmetele ideaalselt.

Nõuanded auto istmekatete kasutamiseks

  1. Sageli tekkiv vajadus eemaldada auto iste salongist, et sellele tarvikuid lisada. Eemaldage istmed ainult välja lülitatud süütega.
  2. Ärge paigaldage nahast tarvikuid madala temperatuuriga: sellistes tingimustes kaotavad need oma paindlikkuse ja saavad kergesti kahjustada.
  3. Puhastamisel tuleb arvestada materjalide iseärasusi ja tootjapoolseid soovitusi. Parem on töödelda nahka spetsiaalsete toodetega. Reeglina on tekstiili võimalik pesumasinas pesta järgides tootjapoolseid temperatuurinõudeid. Siiski, kui on tegu vahtpolüuretaanist põhjaga, on soovitav seda pesta käsitsi. Enamikul juhtudest on keemiline puhastus karusnaha puhastamiseks optimaalne valik.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Siit saate autotarvikuid osta mistahes vajadusel, sealhulgas auto istmekatteid, libisemisvastaseid patju, puhastuslappe ja autohooldustarbeid. Tutvuge meie kataloogiga kohe praegu. Võibolla leiate sealt soodustusega tooted, mida vajate juba täna. Kiirustage ja ostke kasumlikult internetist!

loader Palun oodake...