0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
6 Asja

Jahutuskott on hädavajalik ese piknikule minnes või pikemal autosõidul. Seade hoiab tooted värskena ja annab võimaluse transportida ravimeid, mis nõuavad erilisi säilitamistingimusi. Lisaks on teil alati võimalik külmasid jooke käepärast hoida. Neid kergesti kasutatavaid seadmeid iseloomustab võrreldes standard jahutusseadmetega soodne hind.

Jahutuskoti tüübid

Tootjate kataloogid pakuvad tooteid, mis erinevad töörežiimide poolest:

  • Soojusisolatsioon. Need on suletud seadmed, mille sisemuses on tavaliselt fooliumist peegeldava kattega. Keskmiselt püsib sellise konteineri sisu jahedama 12 tundi. Lisaks sellele tarnitakse neid sageli ka jääkottidega, mis võivad selle jõudlust parandada. Soojusisolatsiooniga seadmed onsoodsad, kuid neid ei saa kasutada pikaajaliseks toidu säilitamiseks.
  • Külma genereerimine. Selliseid seadmeid varustatakse auto elektrisüsteemi kaudu ja on need on sigaretisüütajaga ühendatavad. Need suudavad jahutada toiduaineid ja jooke, sellepärast sobivad need ideaalselt pikkadeks reisideks.

Transportimiseks võivad seadmetel olla:

  • käepidemed;
  • reguleeritav rihm õlal kandmiseks;
  • suurema seadme kergemaks liigutamiseks rattad.

Internetist saate osta erineva mahuga tarvikuid: 9, 15, 30 liitrit, jne. Samuti pakuvad tootjad tooteid, mis on varustatud täiendavate elementidega. Näiteks võib sellel olla küljetasku salvrätikute ja muude väikeste asjade hoidmiseks.

Nõuanded jahutuskoti kasutamiseks

  1. Enne kasutamist uurige hoolikalt tootja soovitusi. Kahju vältimiseks ärge koti üle koormata.
  2. Ärge hoidke toitu külmikusse kauem, kui tootja soovitab.
  3. Pärast kasutamist puhastage anum niiske lapi või käsnaga, mis on kastetud seebilahusesse. Ärge kasutage agressiivseid kemikaale.
  4. Võtke arvesse, et enamikul juhtudest saab termilise isolatsiooniga seadmeid kasutada ka toidu soojana hoidmiseks. Toidu temperatuur jääb mõneks ajaks samaks.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Siit saate osta jahutuskotte ja muud auto lisavarustust. Meie kogenud tugiteenuste spetsialistid töötlevad teie tellimuse kiiresti ja korraldavad tarne võimalikult lühikese ajaga. Kui käimas on aktiivsed kampaaniad on teil võimalus ka raha säästa. Hakake AutoDoc'i e-poe kliendiks juba täna!

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Rooliajam / -pump
Varuosad + Tootja Rooliajam / -pump TEDGUM
Varuosad + Autotootja Rooliajam / -pump MAZDA
Varuosad + Artikli number Rooliajam / -pump 00399822
Artikli number J43034CYMT
Artikli number + Tootja MZAB-036 FEBEST
OEN B37F32123
OEN + Tootja BBM432123 YAMATO