Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
262 Asja

Autode mobiiltelefonid ja navide hoidjad võimaldavad tarvikuid mugavalt kasutada ja ennetavad nende kukkumist manööverdamisel. Nende tarvikutega saab sageli seadet mitte ainult kinnitada, vaid ka kohandada ekraani kaldenurka mugavaks vaateks.

Millised on auto mobiiltelefonide ja navide hoidjate tüübid?

Olenevalt disainist saab seadmeid paigaldada:

 • Tuuleklaasile. Sellised seadmed on varustatud iminappadega.
 • Ventilatsiooniavadele. Nende disainis sisaldub klamber, mis kinnitab tarviku.
 • Esipaneelile. Tootjad pakuvad erinevaid paigaldusmeetodeid: iminapad, klambrid, kleepuv tagus.
 • Esiistmete peatugedele. Paigaldamiseks kasutatakse polte. Tänu sellistele seadmetele saavad tagumisel istmel istuvad reisijad mugavalt filme vaadata, mängida või kasutada vidinaid muul moel.
 • Roolile. Need on varustatud spetsiaalse rihmaga.
 • Sigaretisüütajasse. Sellised kujundused pakuvad sageli ka laadimisfunktsiooni.

Vidinat saab turvaliselt kinnitada järgmiselt:

 • Klambriga. Reeglina on need suurema haardelaiusega, mistõttu nad sobivad tahvelarvutite jaoks.
 • Magnetiga. Sageli kasutatakse selliseid materjale mobiiltelefoni ja nutitelefoni hoidikutes, sest need hoiavad kergeid seadmeid hästi.
 • Universaalne telefonihoidja. Sobib täpselt seadme suurusega. See kinnitab vidina usaldusväärselt.

Tarviku valimisel võtke arvesse ka selle lisafunktsioone, kui neid on: nende mugavus ja hind olenevad neist. Näiteks mõned lisatarvikud suudavad nutitelefoni või tahvelarvutisse salvestatud muusikat stereosüsteemi abil mängida

Kasutamise omadused

 1. Paigaldage tarvik nii, et see ei takistaks teie vaadet ega häiriks auto käsitsemist. See ei tohi asuda turvapadja turvapadja piirkonnas. Lisaks veenduge, et ekraanilt teabe lugemine on teie jaoks mugav. On väga oluline paigaldada navigatsiooniseadme hoidik õigesti, sest autojuht peab seda suhteliselt sagedasti vaatama.
 2. Pidage meeles, et iminapaga või kleepuva tagusega autotarvikud tuleb paigaldada eelnevalt puhastatud ja kuivatatud pinnale.
 3. Hoidja hoolduseks järgige tootja soovitusi kohta. Näiteks ei tohiks mõnda mudelit pesta ja teisi tuleks pühkida märja lapiga.

Autodoc: mugav internetist ostmine

Auto mobiili ja navide hoidikud on meie kataloogis täiesti olemas. Paljud mudelid on soodsad,  eriti kampaaniate ajal. Tehke oma tellimus ja veendute ise, et AutoDoc e-poes ostmine on otstarbekas!

loader Palun oodake...