Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
17 Asja

EU riikides on telefoniga rääkimine seda ise kõrva ääres hoides keelatud. Nutitelefoniga ühilduv Bluetooth autokomplekt aitab kõnesid vastu võtta ja ise helistada ilma käsi roolilt võtmata.

Kasutamise põhimõte

Andmed edastatakse raadiolainete abil, mis jäävad vahemikku: 2,40 - 2,48 GHz. Ühendus nutitelefoni ja seadme vahel ei nõua kaablite kasutamist ja seda tehakse olenemata füüsilistest takistustest. Näiteks võite kõne teha või seda vastu võtta ilma, et võtaksite seadme välja oma taskust või kindalaekast. Helisignaali saab väljastada peakomplekti või kõlari kaudu.

Millist tüüpi Bluetooth autokomplekte on saadaval?

Disainifunktsioonide alusel on selliseid tarvikuid kolme tüüpi:

  • Bluetooth-kuular. See on kompaktne ja kergesti kasutatav käed-vabad seade, mis sisaldab mikrofoni ja kõrvaklappe. See on odav ega vaja paigaldust. See lisavarustus tagab teie vestluste konfidentsiaalsuse. Veelgi enam, seadet saab kasutada ka autost väljaspool. Paljud mudelid on varustatud helitugevuse juhtimisvõimalusega ning nuppudega kõnede vastuvõtmiseks või nendest keeldumiseks.
  • Portatiivne valjuhääldi. Sellistes süsteemides kasutatakse kõrvaklappide asemel kõlarit. Need on varustatud sisseehitatud akuga, mida saab laadida auto 12V pesas. Need võivad olla portatiivsed või vajada ühendust laoauto audiosüsteemiga. Teise tüübi lisavarustus on tavaliselt kinnitatud esipaneelile.
  • Täielikud bluetooth autokomplektid. Need on disainitud püsivaks paigaldamiseks sõitjateruumi. Need pakuvad kvaliteetset heli, kuid nende hind pole päris taskukohane. Tavaliselt sisaldavad need mikrofoni, seadme hoidjat, kõlarit. Mõned mudelid kasutavad viimase asemel ära laoautode audiosüsteemi.
  • Kaasaskantavad seadmed sisaldavad neid, mis on valmistatud spetsiaalselt konkreetsete mudelite jaoks ja universaalseid. Esimesed sobivad ainult kindla brändi telefonidega, samas kui teised on sobilikud enamiku turul olevate vidinatega.

Süsteemid võivad olla monofoonilised või disainitud stereofoonse heli jaoks. Samuti on neil sageli ka täiendavad võimalused, näiteks sisseehitatud kontaktide nimekiri, hääljuhtimisfunktsiooni, võimalus sünkroonida mitu seadet sama varustusega.

Bluetooth autokomplektide kasutamise omadused

Portatiivsete komplektide paigaldamine ei nõua erilisi oskusi. Tuleb järgida tootjapoolseid soovitusi ja võtta arvesse, et süsteem ei tohi takistada sõiduki juhtimist. Sisseehitatud bluetooth-autokomplekti paigaldamiseks on parem ühendust võtta spetsialistidega.

Kui teie nutitelefon ei suuda seadet tuvastada on soovitatav kontrollida vidina seadeid. On võimalik, et Bluetooth on välja lülitatud.

Kaitske tarvikuid niiskuse ja kõrge temperatuuri eest. Neil teguritel on elektriringlusele negatiivne mõju seadme sees paiknevale elektriskeemile ja see võib rikke põhjustada.

AutoDoc: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate probleemideta osta bluetooth autokomplekti ja muud vajaminevaid elektroonilised lisaseaded. Oleme loonud lihtsa ja kasutajasõbraliku kataloogi: leiate vajaminevad tooted lihtsalt üles ja saate infot aktiivsete kampaaniate kohta. Samuti on teie käsutuses meie mobiilirakendus: tänu sellele saate internetist tellida vajaminevaid tooteid, olenemata sellest, kus asute. Hakake nüüd AutoDoc'i kliendiks ja ostke mugavalt.

loader Palun oodake...