Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
26 Asja

Auto lumelabidad on kompaktsed ja lihtsalt kasutatavad tarvikud, mille abil on võimalik parkla lumest puhastada või välja tõmmata isegi lumme kinni jäänud auto. Need on varustatud lühikese käepidemega ning on sügava teraga.

Millised on auto lumelabidaid on saadaval?

Tööelemendid võivad olla valmistatud:

  • Plastikust. Need esemed on kerge ja korrosioonikindlad. Nende puuduseks on üsna kehv vastupidavust. Mõnedel mudelitel on metallist raam, mis muudab neid tugevamaks.
  • Terasest. Need on üsna rasked ja vastupidavad tööriistad. Tõhusad isegi jää purustamiseks.
  • Alumiiniumist. Need on kerged, kuid vastupidavad esemed.

Valides e-poest tööriista pöörake tähelepanu ka tera suurusele. Näiteks võivad nende pikkused ja laiused olla vastavalt 35 ja 22 või 30 ja 27 cm. Kandevõime oleneb sellest väärtusest.

Käepidemed on valmistatud metallist, plastikust või puidust. Enamikul juhtudel on metallist tooted plastikust või kummist sisendid. Disainilahenduse alusel jaotatakse käepidemed mitte kokkupandavateks, kokkupandavateks ja teleskoopilised. Nende pikkus võib olla näiteks 63 või 90 cm. Mõned kataloogides leiduvad tooted on varustatud praktiliste hoiustamise kottidega.

Auto lumelabidate kasutamise tunnusjooned

  1. Kasutage tarvikut nii nagu ette nähtud ja üritage korraga mite liiga palju lund kühveldada.
  2. Hoidke tööriist puhta ja kuivana. Pühkige see pärast töötamist mustusest puhtaks
  3. Kui valite metalliseadme, siis pikendage selle kasutusaega korrosioonitõrje kasutamisega.

AUTODOC: mugav veebipood

Meie veebilehelt saate osta auto lumelabidaid ja teisi tooteid kiiresti. AutoDoc`i spetsialistid töötlevad  teie veebipõhise tellimuse kiiresti ja saadavad ostu võimalikult lühikese aja jooksul. Siit saate osta autotarvikuid soodsalt. Selleks on meil soodsad hinnad, sageli pakume ka allahindlusi. Ärge jätke kasutamata võimalust säästa!

loader Palun oodake...