Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
83 Asja

Veoköied aitavad tõmmata välja autot, mis on maastikule kinni jäänud, või tõmmata seda pärast selle purunemist. Need on 4-6 m pikkused köied, mille mõlemas otsas on kinnituselemendid.

Millised tüüpi veoköisi on olemas?

Materjali alusel:

  • Metallist. Need on mitmest terastrossist kokku põimitud tooted. Neil on suurepärane vastupidavus, kuid need kalduvad korrodeeruma. Need pole elastsed ja sellepärast pole neid ka meeldiv säilitada. Sellised tarvikud sobivad ainult pukseerimiseks. Neil on keelatud kasutada kinni jäänud auto välja tõmbamiseks: sellised köied võivad tõmbamisel rebeneda ja autot kahjustada.
  • Kangast. Tavaliselt on need valmistatud nailonist, sisalist ja kanepist. Internetis saate tellida lapiku rihma moodi või põimitud trossi. Need on kompaktsed ja rebenemisel ohutud. Nende kasutamise ebamugavus tuleneb sellest, et materjal on hügroskoopne: pärast iga kasutamiskorda tuleb selliseid autotarvikuid pesta ja kuivatada.
  • Polüpropüleenist. Need on täiesti sobivad auto välja tõmbamiseks lumest või mustuses. Need on elastsed ja suudavad summutada sõiduki jõnksutamist. Nende puuduseks on kiire kulumine mehaanilise koormuse all olles.
  • Nailonist. Need on kõrge vastupidavusega ja suudavad vastu pidada märkimisväärsetele koormustele, säilitades oma tööomadused. Need on vastupidavad niiskuse ja suure külma suhtes.

Saate osta erinevate kinnituselementidega tarvikuid. Enamasti on nendeks aasad, konksud või karabiinid. Sellistel kataloogides pakutavate toodetel on erinevad pukseerimisvõimsused. Te peaksite valima lisavarustuse, mis suudaks tõmmata 150% kuni 300% teie enda auto kaalust.

Veoköite kasutamise omadused

  1. Enne pukseerimist kontrollige kinnitusvahendeid. Kui need on deformeerunud, peaksite ühendust võtma taastamise teenusega. Lisaseadme kinnitamiseks järgige tootjapoolseid juhiseid.
  2. Kui auto veoköite avaused seda võimaldavad kinnitage pukseerimisköis diagonaalselt: vasakust avausest teise auto paremasse. Selliselt kinnitamise  tõttu on tarviku rebenemise risk viidud minimaalseni.
  3. Siduge aasadega varustatud tarvik spetsiaalse silmusega, näiteks kiilu sõlmega.
  4. Säilitage nii metallist kui kangast tooteid niiskuse eest kaitstuna. Nii teenivad need kauem.

AutoDoc: mugav internetist ostmine

Saate osta veoköisi ja teisi autotarvikuid taskukohaste hindadega AutoDoc'i e-poest. Kampaania korral võivad teie poolt vajaminevad tooted olla veelgi soodsamalt. Tehke tellimus internetis juba täna ja veenduge ise, et soodne ostmine võib olla lihtne.

loader Palun oodake...