Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
86 Asja

Lasteistmed on populaarsed tarvikud laste ohutuks transportimiseks. Neil ei ole seljatagust, need on paigaldatud lasteistmena või autoistmele. Nende eesmärk on pakkuda kõrgemat istumisasendit, et last saaks turvavööga kinni hoida. Istmed on üsna väikesed ja neid iseloomustab lihtne paigaldamine. Lasteistme kasutamise kord, sobiv lapse kaal, pikkus ja vanus on täpsustatud iga riigi liikluseeskirjades.

Millised on lasteistmete tüübid?

Materjali alusel:

  • Vahtplastist valmistatud tooted on madala hinnaga ja väikesed, kuid neid ei iseloomusta kõrge vastupidavus.
  • Plastikust raamiga seadmed on vastupidavamad ja ohutumad. Samas on need kerged ega vaja palju hoolt.
  • Metallraamiga lasteistmed on üsna rasked, kuid neid peetakse kõige usaldusväärsemaks ja vastupidavamaks.

Kataloogide tooted on saadaval ka erineva suurusega. Valige need vastavalt lapse suurusele ja auto salongi parameetritele. Näiteks kitsas lisavarustus sobib hästi väiksema auto jaoks, kuid peaksite põhjalikult kontrollima, et see poleks väikese reisija jaoks liiga kitsas.

Lisaks on tarvikud üksteisest erinevad käetoe kõrguse poolest. Mida kõrgem see on, seda kõrgem on turvavöö asend reisija keha suhtes.

Nõuanded lasteistme kasutamiseks

  1. Lugege lasteistme paigaldamise ja kasutamise juhendit.
  2. Paigaldage seade sõiduki tagaistmetel. Selle paigaldamine esiistmetele on keelatud.
  3. Puhastage lisavarustus, järgides tootjapoolseid soovitusi. Eemaldatavat katet võib reeglina käsitsi või pesumasina õrna pesu režiimiga pesta. Metallist ja plastmassist osi saate aeg-ajalt märja käsnaga puhastada.

AUTODOC: mugav e-pood

AUTODOC`i e-poest saate osta lasteistmeid ja muud auto lisavarustust. Abi küsige tehnilise toe teeninduse spetsialistidelt - nad aitavad teil vajaminevad tooted välja valida ja räägivad lähemalt, millistele neist on käimas aktiivsed allahindlused. Tehke  oma online ostud veebilehelt AutoDoc või mobiilirakenduse abil - see on lihtne ja soodne!

loader Palun oodake...