Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
74 Asja

Pagasivõrk muudab kaubaveo mugavamaks. Seade võimaldab usaldusväärselt turvata pagasit kindlas kohas, vähendades seeläbi selle kahjustamise ohtu. Veelgi enam, saate sellise aksessuaari abil ruumi hästi korraldada.

Millised on pagasivõrkude tüübid?

Positsioneerimismeetodi abil:

 • Vertikaalne. Neid saab kinnitada pagasiruumi taga või külgseinaga või tagaistmete tagaosale. Need sobivad vedelike transportimiseks. Veelgi enam, selliseid auto tarvikuid saab kasutada ruumi eraldamiseks takistuseks. Mõned mudelid on jagatud erineva suurusega mitu sektsiooni.
 • Horisontaalne. Nad võimaldavad pagasit põrandale suruda, takistades sellega lahti pääsemist. Reeglina on need esemed venitatavad, mis annab võimaluse parandada isegi suuri asju.
 • Universaalne. Need on väikesed, kergesti paigaldatavad tooted, mida saab paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

Seadmed võivad olla valmistatud:

 • nailon;
 • kapron;
 • polüpropüleenist või muust materjalist.

Mõned pagasivõrgud on valmistatud tekstiilibadest või on varustatud elastsete paelaga kinnitamiseks. Lisatarvikud erinevad keerme paksusest üksteisest. See võib olla näiteks 3, 5, 8 mm. Mida kõrgem on see väärtus, seda raskemaid esemeid saab transportida. Võrgusilm võib olla kuusnurkne, rombi- või ruudukujuline.

Tarvikud saab kinnitada:

 • autosse sisestatud standardvarraste või aukudega - konksude või karabiinide abil.
 • isekäigukruvidega või muude universaalsete kinnitusdetailidega (need nõuavad autokere puurimist).
 • pagasiruumi korrastamiseks - koos velcroga

Erineva suurusega tooted on esitatud kataloogides. Näiteks horisontaalsete pikkuste ja laiuste võib olla kuni 70x70 või 70x90 mm. Vertikaalselt paigaldatavad lisatarvikud võivad olla lühikesed (mõeldud külgseinte külge kinnitamiseks) või pikad (paigutada tagaseinale või tagaukse lähedale).

Nõuanded pagasiruumide kasutamiseks

 1. Kasutage seadmeid rangelt nii nagu ette nähtud. Ärge kasutage neid lemmikloomade transportimiseks.
 2. Kinnitage seadmed vastavalt tootja soovitustele. Kinnituskohad peaksid asetsema nii, et oleks tagatud võrgu ühtlane pinge ilma moonutusteta.
 3. Asjade ladustamisel või transportimisel jagage koormus õigesti. Näiteks kui kasutate põrandale paigaldatud võrke, asetage kõik suured esemed keskosas ja väikesed - külgedel.
 4. Aeg-ajalt puhastage tarvikud vastavalt tootja juhistele. Pange tähele, et mõned mudelid on ainult käsitsi pestud.

AutoDoc: mugav internetist ostmine

Kas soovite osta madala hinnaga pagasi võrke? Hakka AutoDoc-i klient. Kõik meie e-poes esitatud tooted on odavad, paljud neist on aktiivsed allahindlused. Tehke ainult kasumlikud ostud - täna tehke tellimus internetist.

loader Palun oodake...