Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
47 Asja

Võib olla aegasid, kui tuleb reisi jaoks kaasa võtta rohkem pagasit kui pagasiruum mahutab. Osa sellest saate paigutada salongi, kuid enamasti põhjustab see reisijatele ebamugavusi. Katuseboksid aitavad selle probleemi lahendada. Rasked asjad sobivad sinna panemiseks ideaalselt.

Katusebokside tüübid

Need tooted erinevad erinevate omaduste poolest, kaasa arvatud järgmised:

 • Maksimaalne koormus. See võib olla 40, 70, 80, 100 kg.
 • Mahutavus. Väikestele pereautodele mõeldud mudelid mahutavad kuni 300 liitrit, suurtele pereautodele loodud mudelid - kuni 500 liitrit. Maastikusõidukil või furgoonil jaoks saate valida konteineri, mis mahutab kuni 660 liitrit.
 • Mõõtmed. Eelkõige on auto lisavarustus lühem kui 1,5 m või pikem kui 2 m pikk. Laius võib olla 70, 78, 85 cm. Lühikesed ja laiad mudelid sobivad telgi või varuratta vedamiseks. Pikad ja kitsad katuseboksid sobivad õngeritvade ja erinevate spordivahendite transportimiseks.
 • Tootmismaterjal. Saadaval on näiteks pehmed tekstiiltooted, mille peamiseks eeliseks on taskukohane hind. Vastupidavad plastikust tooted kaitsevad sisalduvaid esemeid kahjulike keskkonnategurite eest. Veelgi enam, need ei muuda auto aerodünaamilisi omadusi halvemaks.
 • Avamise viis. Mõnes lisaseadme puhul on avatavad kaks külge, teistel - ainult üks.

Katusebokside kasutusnõuanded

 1. Järgige tootja juhiseid. Ärge ületage ettenähtud maksimaalset koormust ja sõidukiirust.
 2. Proovige koorem jaotada nii, et suurem osa sellest oleks boksi keskosas.
 3. Kui on väikseid esemeid, siis kinnitage need rihmadega.
 4. Vedage spordivahendeid spetsiaalsetes karpides.
 5. Ärge kasutage lisaseadmeid tuleohtlike ja plahvatusohtlike ainete transportimiseks.
 6. Kontrollige kinnituste turvalisust enne teekonna alustamist ja peatumiste ajal. Sõidu ajal halvasti kinnitatud koorem võib põhjustada liiklusõnnetuse.
 7. Enne autopesula külastamist eemaldage lisavarustus. Reeglina on selle puhastamiseks vaja kõigest vett, mis sisaldab alkoholi- ja kloorivaba pesuainet. Lisatarvikut on soovitatav puhastada puhta pehme lapiga.

AutoDoc: mugav internetist ostmine

Meie kataloog sisaldab kõiki vajalikke ohutuid ja mugavaid pagasi transpordivahendeid. Siit saate tellida katuseboksi, pakiruumide organiseerijaid, suusakotte, katuseraamid ja teisi tarvikuid. Hoidke silma peal ka veebilehel kehtivatel sooduspakkumistel: need annavad teile võimaluse osta suurepärast varustust soodsalt. Kui soovite lisateavet soovitud toote kohta, võtke ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega. Nad konsulteerivad teid interneti teel hea meelega. Tehke AutoDoc`st ainult häid oste!

loader Palun oodake...