Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
5 Asja

Suusakotid on usaldusväärsed vahendid, mis kaitsevad seadmeid mehaaniliste vigastuste ja transportimisel määrdumise eest. Need lisaseadmed muudavad spordivahendite transportimise lihtsamaks ja takistavad nende saastumist autokabiinist.

Millised on suusakottide tüübid?

Materjali järgi:

  • Tekstiil. Need on vastupidavad tooted, mis kaitsevad tolmukindlust ja maksavad suhteliselt odavat. Sellesse kategooriasse kuuluvad ka veekindel lapiga valmistatud tarvikud, näiteks nailon ja polüester.
  • Nahk. Need on mehaaniliste kahjustuste suhtes vastupidavad ja näevad ka suurepärased välja.
  • Plastik. Reeglina on need usaldusväärsed ja mahukad lisatarvikud, mis taluvad mõjusid hästi.

Kataloogidest leiate meeste ja naiste mudelid; nad erinevad teineteisest konstruktsiooniliste omaduste poolest. Esimesed on tavaliselt klassikalistes tumedates värvides, teine - erksas värviskeemis.

Suusakottide suurused varieeruvad sõltuvalt nende valmistatud seadmete pikkusest. See parameeter jääb vahemikku 165 - 210 cm.

Vastavalt ehituslikele omadustele:

  • Pehmed tooted ilma kindlate osadeta. Neid tehakse sageli ühe inimese varustuse jaoks. Need on kerged tarvikud, mis võtavad auto minimaalselt ruumi.
  • Löögikindlate lisadega seadmed. Pehme täitmine õmmeldakse nende vooderdamine kogu pikkusega või siis, kui kinnitusvahendid asuvad. See imab mõju, seega kaitseb sisu kahjustuste eest.
  • Transpordiga ratastega varustatud juhtumid. Nad sisestavad reeglina mitu suusapaari. Mõningatel juhtudel on võimalik transportida mitte ainult seadmeid, vaid ka spordirõivaid.

Paljud mudelid on täiendatud täiendavate elementidega. Nende seas on: tasku prillide ja kinnaste hoidmiseks, sulavett äravoolu avad, valgust peegeldavad plaastrid, rihmad, mis muudavad autovarustuse väiksemaks ja muud.

Suusakottide kasutamise võimalused

  1. Seadet saab kasutada mitte ainult transportimiseks, vaid ka varustuse aastaaegade vaheliseks säilitamiseks. Parema õhuringluse jaoks on oluline pistikupesade avamine.
  2. Te peate hoolitsema tarvikute eest vastavalt tootja juhistele. Naha seadmeid tuleb puhastada niiske pehme lapiga, tekstiilist tarvikuid tuleb pesta. Mõned mudelid tuleb kätega puhtaks pesta.
  3. Soovitav on suusakottide kuivatamine õues või hästiventileeritavates ruumides. Samal ajal on oluline vältida otsest päikesevalgust, kuna see võib viia materjali värvi kaotamiseni.

AutoDoc: mugav internetist ostmine

Kas soovite osta suusakotti soodushinnaga? AutoDoc'is esitatakse mitmesuguseid selliseid seadmeid taskukohaste hindadega. Veelgi enam, kampaaniad on aktiivsed paljude toodete jaoks; nad võimaldavad säästa raha. Tehke veebipõhine tellimus täna meie veebipoest, et osta soodsatel tingimustel vajalikke autovarustusi.

loader Palun oodake...