Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
96 Asja

Külma ilma tarbeks on soovitatav osta auto kere ja akende jaoks jääkaabitsad. Nii puhastate auto kiiresti ja lihtsalt ilma oma sõidukit kahjustamata.

Jääkaabitsate tüübid

Konstruktsiooni alusel järgi on olemas sellised tarvikud:

 • Fikseeritud pikendusega tooted. Need ei ole raskesti puhastatavatest kohtadest jää eemaldamiseks alati mugavad. Peamisel eeliseks on usaldusväärsus.
 • Pikendatava käepidemega tooted. Need on eriti mugav näiteks katuse puhastamisel, eriti inimestele, kes ei ole väga pikad ja kõrgete sõidukite omanike jaoks. Mõndasid selle kategooria tarvikuid iseloomustatakse kui vähe vastupidavaid.

Toote valimisel internetis võtke arvesse, et paljud tootjad pakuvad neid koos täiendavate funktsioonidega. Nendeks võivad olla:

 • Hambad. Nende abil purustatakse suuri jääst osasid.
 • Harjad lume ja jää eemaldamiseks. Need on valmistatud erineva jäikusega harjastega. Sageli on raske lumekihi eemaldamine kergem jäikade tarvikute abil, samal ajal kui pehmed harjad puhastavad auto kere värvikatet õrnalt.
 • Veekindel kinnas. See aitab kaitsta töötamise ajal teie käsi külma eest.
 • Kütteelement. See eemaldab vajaduse vastu klaasi pressimise järele, vähendades sellega selle kahjustuste ohtu. Kütteseadmed on varustatud kaabliga ja neid juhitakse sigaretisüütajast.
 • Sisseehitatud taskulamp. See võimaldab hõlpsamini auto keret öösel puhastada.  

Tootjad kasutavad kere tootmiseks erinevaid materjale, näiteks:

 • Plastikuid. Nendest valmistatud tooteid ei iseloomusta vastupidavus ja neid müüakse madalate hindadega.
 • ABS-plastikut. See talub hästi ka madalamaid temperatuure.
 • Polükarbonaati. Sellest materjalist valmistatud tarvikud on kasutatavad pikemalt.

Kataloogides esindatud tooted erinevad üksteisest ka tööpinna materjalide järgi. Nendeks võivad olla kumm, plastik või silikoon.

Nõuanded jääkaabitsate kasutamiseks

 1. Puhastage klaasid õhtuti ära, sest muidu on seda hommikus palju raskem teha.
 2. Enne tööga alustamist käivitage auto, seadke see kütterežiimile ja painutage kojamehi.
 3. Alustage puhastamist küljeakendest. Tuuleklaas muutub soojenduse abil soojemaks. Sellepärast on jää eemaldamine lihtsam.
 4. Püüdke vältida juhuslikke liigutusi, juhtige tarvikut ühele poole.
 5. Puhastage tööelementi regulaarselt
 6. Kui kasutate küttega tarvikut siis ärge hoidke seda ühelgi alal kauem kui kaks minutit. Ärge pange tööriista hoiustamiskohta enne kui see on jälle külm.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate valida kaabitsaid nii lume kui jää eemaldamiseks, auto puhastuslappe, pesukäsnasid ja palju muud vajalikku. Kui vajate nõu, võtke ühendust meie tugiteenuse spetsialistidega. Nad räägivad teile hea meelega mitte ainult toodete omadustest, vaid tutvustavad ka aktiivseid kampaaniaid. Tellige meie poest vastupidavaid ja mugavaid tarvikuid, sest see on lihtne ja soodne.

loader Palun oodake...